(2280)

Sport

Pierwsza drużyna odpoczywa, zagrają rezerwy

2017-10-20 16:11

W sobotę, 21 października startują trzecioligowe rozgrywki grupy wielkopolskiej.

Kolejne sukcesy reprezentantów Jamniuka Gorzów

2017-10-16 11:45

Z pięcioma medalami powrócili z mistrzostw Europy CBJJP 2017 zawodnicy Jamniuka Gorzów.

Wyjazdowy remis piłkarzy Stilonu, który nie cieszy

2017-10-15 18:51

W dwunastej kolejce piłkarskiej trzeciej ligi Stilon Gorzów wzbogacił swoje konto o kolejny punkt.

Uczniowie twardzi do końca. Zadecydowało doświadczenie

2017-10-14 22:27

Szczypiorniści Stali Gorzów zapewniali, że wyjdą na parkiet wygrać czwarty w sezonie mecz i słowa dotrzymali.

Piłkarze ręczni Stali Gorzów liczą na czwarte zwycięstwo

2017-10-13 16:10

W sobotę (15 października), w kolejnym meczu pierwszej ligi, szczypiorniści gorzowskiej Stali zmierzą się z SMS ZPRP Gdańsk.

Tenisiści stołowi Gorzovii zapraszają na mecz i poczęstunek

2017-10-12 17:30

W najbliższą niedzielę (15 października) o godz. 15.00 po raz kolejny zaprezentuje się w swojej sali pierwszoligowa drużyna tenisa stołowego GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA.

Kolejny sukces naszej łuczniczki. Trzeci medal w sezonie

2017-10-11 19:12

Barbara Mikołajczak, reprezentantka UKS Sukces, wywalczyła złoty medal na mistrzostwach Polski studentów w kategorii łuków bloczkowych.

Polacy bez kondycji i zwycięstwa. Powalczą jednak o awans

2017-10-08 12:39

Waterpoliści Polski zajęli trzecie miejsce w turnieju kwalifikacyjnym do przyszłorocznych mistrzostw Europy.

Ślęza Wrocław znowu przeszkodą nie do pokonania

2017-10-07 20:22

Klątwa Ślęzy Wrocław nadal trwa. Piłkarze Stilonu nie wygrali z tą drużyną od 21 lat i jeszcze poczekają.