(2215)

Sport

Piłkarze Stilonu zdobyli Puchar Polski. Trzeci raz z rzędu!

2017-06-25 07:58

To był trudny finał dla Stilonu Gorzów, ale nasi piłkarze wywalczyli Puchar Polski na szczeblu okręgu. W Kostrzynie pokonali TS Przylep 2:1.

Stilon mierzy w trzeci z rzędu Puchar Polski

2017-06-23 11:41

W czwartek piłkarze Stilonu zagrali z wicemistrzem Polski, a teraz przygotowują się do najważniejszej tegorocznej konfrontacji w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu okręgu lubuskiego.

W sobotę piłkarze Stilonu powalczą o Puchar Polski

2017-06-20 10:50

Już tylko dni dzielą nas od najważniejszego meczu Pucharu Polski na szczeblu Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w sezonie 2016/2017.

Świetna postawa kajakarzy Admiry w memoriale Hryckiewicza i Krajewskiego

2017-06-19 17:28

W Gorzowie odbył się XXVII Memoriał Tadeusza Hryckiewicza i II Memoriał Jerzego Krajewskiego, w którym wzięło udział ponad 200 zawodników z 13 klubów z województw zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, warmińsko-mazurskiego oraz lubuskiego.

Pokonali Falubaz i zostali mistrzami

2017-06-19 17:22

Młodzicy KP Progres Gorzów, prowadzeni przez trenera Sławomira Bednarczyka, wywalczyli mistrzostwo województwa. W finałowym dwumeczu okazali się minimalnie lepsi od Falubazu Zielona Góra.

Zasłużony szampan, choć na świętowanie przyjdzie czas

2017-06-18 09:53

Piłkarski sezon IV ligi lubuskiej dobiegł końca. Na jego pożegnanie Stilon Gorzów wygrał ze Sprotavią Szprotawa 2:0.

Uzdolniona gorzowska młodzież z medalami

2017-06-12 23:30

W Szczecinie odbyły się zawody w brazylijskim jiu jitsu ,, Alsecco Cup 5’’, w których gorzowianie wywalczyli cztery medale, w tym trzy w kategorii dzieci i juniorów.

Wysoka porażka Piasta i pewna wygrana Stilonu

2017-06-11 12:36

W meczach przedostatniej kolejki czwartej ligi klęski na własnym stadionie doznali piłkarze Piasta Karnin, natomiast Stilon wygrał na wyjeździe.

Muzyka i sport na bulwarze. Nadwarciańska Dycha zaprasza

2017-06-07 15:42

Gorzowska Nadwarciańska Dycha szybko znalazła eksponowane miejsce w sportowym życiu miasta. Powoli staje się jedną z ważniejszych imprez masowych, w którym każdy może wziąć udział.

Sukcesy zawodników Jamniuka Gorzów

2017-06-07 11:44

W Luboniu i Lipsku odbyły się kolejne turnieje w brazylijskim jiu-jitsu, w których z sukcesami wystąpili reprezentanci gorzowskiego Jamniuka.