Bogusława, Jagody, Katarzyny , 22 marca 2019

Sport

Zwycięstwo Stilonu w ostatnim sparingu

2019-03-02 20:40

Po serii porażek w meczach sparingowych, piłkarze Stilonu w ostatnim spotkaniu kontrolnym przed startem trzeciej ligi pokonali na własnym boisku Carinę Gubin 2:0.

Już raz napsuli krwi stalowcom. Czy historia się powtórzy?

2019-03-01 11:54

Piłkarze ręczni Stali Gorzów ostatnio mają znakomitą passę, czego efektem jest już pięć z rzędu zwycięstw ligowych odniesionych w rundzie rewanżowej.

Wokół stołów pingpongowych

2019-02-25 16:51

W grupie północnej I ligi kolejnej porażki doznali pingpongiści GKS Gorzovia MojeBermudy.pl Gorzów, którzy ulegli w Lęborku miejscowemu Poltarex Pogoń 2:8. Punkty dla naszej drużyny zdobyli: Radosław Żabski i Karol Żarski po 1.

Pograli w hokeja, puchar pojechał do Poznania

2019-02-24 19:35

Po raz czternasty na gorzowskim lodowisku rozegrano hokejowy turniej im. Edmunda Wadzyńskiego.

Prosto z autobusu na parkiet po komplet punktów

2019-02-23 20:58

W obecności 250 widzów w olsztyńskiej Uranii gorzowscy szczypiorniści pokonali tamtejszą Warmię 34:26.

Porażka Warty na naturalnej płycie

2019-02-23 20:57

Po trzech wygranych meczach sparingowych z rzędu piłkarze Warty przegrali w Drezdenku z czwartoligową Cariną Gubin 1:2.

Kolejna wysoka porażka Stilonu

2019-02-23 20:53

Piłkarze Stilonu w kolejnym spotkaniu sparingowym zmierzyli się w Gorzowie z rezerwami Pogoni Szczecin. Pojedynek zakończył się wysoką porażką Stilonu 0:5.

Hokeiści zagrają na Słowiance

2019-02-21 23:10

Po rocznej przerwie w Gorzowie ponownie będziemy emocjonować się hokejem na lodzie.

Skrzyńscy są ze Stilonem na dobre i złe

2019-02-20 16:47

W czasach, kiedy piłkarski Stilon występował w drugiej lidze, bramki niebiesko-białych przez wiele lat bronił Krzysztof Skrzyński. Teraz w gorzowskim klubie między słupkami występuje jego syn Jacek, który powrócił do bramki po dłuższej przerwie.

2019-02-19 10:13

Drugiej z rzędu porażki doznała GKS Gorzovia MojeBermudy.pl Gorzów, która we własnej sali uległa Kamikxowi ATS 4:6.