Jarosława, Marka, Wiki , 25 kwietnia 2024

Stilon powrócił bez punktów z Głuszyny

2018-08-18, Sport

Drugiej porażki w obecnych rozgrywkach trzeciej ligi doznali piłkarze Stilonu Gorzów.

W trzeciej kolejce III ligi Stilon Gorzów zmierzył się na wyjeździe z Agroplonem Głuszyna i nie sprostał beniaminkowi, przegrywając aż 0:3. Drużyna spod Namysłowa pod każdym względem była lepsza.

Losy spotkania tak naprawdę rozstrzygnęły się na początku drugiej połowy, kiedy to gospodarze zdobyli drugiego gola. Jego autorem był Bartosz Zychowicz, który precyzyjnym uderzeniem zza pola karnego nie dał szans naszemu bramkarzowi. Wcześniej, jeszcze przed przerwą wynik otworzył Damian Czech, który wykorzystał dokładne dośrodkowanie z rzutu rożnego Marcela Surowiała. Natomiast losy pojedynku ustalił Michael Zuzel, który wykorzystał poważny błąd golkipera Stilonu.

Gospodarze mogli wygrać wyżej, ale nie grzeszyli skutecznością i nie potrafili wykorzystać wszystkich błędów gorzowian. Nasi piłkarze w sumie nieźle radzili sobie w polu, grali ambitnie, dobrze operowali piłką, lecz widać brak u nich zgrania, jak i wypracowanej odpowiedniej jeszcze formy czysto piłkarskiej. Po zawirowaniach w okresie przygotowawczym tego należało się w sumie spodziewać.

Agroplon Głuszyna - Stilon Gorzów 3:0 (1:0)

Bramki: Czech (41), Zychowicz (48), Zuzel (81).