Ilony, Jerzego, Wojciecha , 23 kwietnia 2024

Stilon wraca bez punktów z Zabrza

2018-11-03, Sport

Piłkarze Stilonu nadal nie mogą przełamać się w meczach wyjazdowych i tym razem przegrali w Zabrzu z drugim zespołem Górnika 2:3.

W pierwszej połowie obie drużyny strzeliły po jednej bramce, a pierwszego gola w barwach Stilonu uzyskał Patryk Nidecki. Po przerwie niebiesko-biali nawet prowadzili po strzale Jędrzeja Drame. Niestety, podopieczni Kamila Michniewicza nie potrafili dowieźć nie tylko prowadzenia, ale nawet remisu, do ostatniego gwizdka sędziego.

Piłkarze Górnika w drugiej połowie dwa razy pokonali Jacka Skrzyńskiego i utrzymali prowadzenie do końca meczu.

Stilon z dorobkiem13 punktów zajmuje piętnaste miejsce w tabeli, lecz pamiętajmy, iż nadal nie są pewne trzy punkty, które Stilon uzyskał kosztem walkoweru dla Stali Brzeg.

Górnik II Zabrze – Stilon Gorzów 3:2 (1:1)

Bramki dla Stilonu: Patryk Nidecki oraz Jędrzej Drame