W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x

 

 

Jesteś tutaj » Home » Sport »
Emila, Laury, Rogera , 14 listopada 2018

Tenisiści stołowi Gorzovii zremisowali w Toruniu

2018-11-06

W kolejnym meczu I ligi pingpongiści Gorzovii MojeBermudy.pl przywieźli cenny punkt z Torunia.

medium_news_header_23221.jpg Fot. Robert Borowy Karol Żarski w Toruniu zdobył komplet punktów

            W grupie południowej I ligi mężczyzn dobrze spisali się pingpongiści rezerw ZKS-u Zielona Góra, którzy odnotowali dwa zwycięstwa, najpierw z IKS Start Zduńska Wola 6:4, a następnie z Odrą Głoska 8:2. Nalepa 2.5+1,5, Jankowski 1,5+25, Wachowiak 1,5+2,5 i Najder 0,5+1,5.

             Inne wyniki: PWSZ Zamość – Villa Verde Olesno 5:5; PKS Kolping II Jarosław – BISTS Bielsko Biała 4:6; Viret CMC Zawiercie – Odra Głoska 6:4.

1.Villa Verde            7          12       45:25

2.PKS Kolping II      8          10       50:30

3.PWSZ                   6          10       39:21

4.BISTS                   6          9          36:24

5.GMKS Strzelec     6          8          34:26

6.IKS Start               8          7          37:43

7.ZKS II                    7          6          32:38

8.IKTS Broń             6          4          29:31

9.Viret CMC             6          2          21:39

10.Odra                   8          0          17:63

            W grupie północnej I ligi mężczyzn w Toruniu miejscowe rezerwy Energii KTS zremisowały z GKS Gorzovią MojeBermudy.pl Gorzów 5:5. Żarski 2,5, Żabski 2 i Misztal 0,5. Pozostałe mecze: Spójnia Warszawa – Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia 3:7; GKTS Wiązowna – Poltarex Pogoń Lębork 1:9; AZS AWFiS II Gdańsk – Victoria Płock 9:1.

1.Warta Kostrzyn      7          14       57:13

2.Poltarex Pogoń      6          11        48:12

3.Kamix ATS             6          9          38:22

4.Energa KTS II        6          6          35:25

5.Gorzovia                6          6          31:29

6.AZS AWFiS II        6          6          27:33

7.Pogoń S.               6          5          29:31

8.Spójnia                  6          3          21:39

9.GKTS                    6          2          17:43

10.Victoria Płock      6          0          4:56

RK

W II lidze AZS UZ wiceliderem

            ZKS Nordis III Drzonków – LZS TS Zaręba 9:1 i SKS LZS Raszówka – ZKS Nordis III 8:2. F.Krzywniak 2,5+1, Jankowski 2,5+-, Najder 2,5+-, Kopecki 1,5+0, Stamirowski -+1, Zalewski -+0; Wolavia Wołów – Warta II Kosztrzyn 6:4. Lewaszkiewicz 1,5, J.Kowalczyk 0,5, Dziwosz i Szyszkowski po 1; Odra II Głoska – AZS UZ Zielona Góra 4:6. Leśniewski 2,5, Schauer i M.Żelengowski po 1,5 oraz Kozłowski 0,5; Orion Branda Bukowice – ZKS Korner IV 1:9. J.Krzywniak, Ligowski i P.Sroczyński po 2,5 oraz Marciniak 1,5; AZS UE Wrocław – Marten Ciechów 3:7; LZS TS – KTS Wolbromek 4:6.     

1.SKS LZS                6          11        39:21

2.AZS UZ                  6          9          38:22

3.ZKS Korner IV        6          9          37:23

4.KTS `                      6          9          34:26

5.ZKS Nordis III         6          8          36:24

6.Wolavia                   6          8          34:26

7.Marten                    6          7          37:23

8.AZS UE                  6          4          25:35

9.LZS TS                   6          3          24:36

10.Warta II                 6          2          22:38

11.Odra II                  6          2          22:38

12.Orion Branda       6          0          12:48

RK

W trzeciej lidze dwóch liderów

            FSL-Aktywni Słubice – Gorzovia II 8:10, Jofrakuda II Świebodzin – Pełcz Górki Noteckie 10:7, ZKS Croford V Drzonków – Uczniak Szprotawa 10:5, ŻSTS Żagań – Witniczanin Witnica 8:10, Jofrakuda I – Kijowianka Kije 10:5, Spójnia Ośno Lubuskie – Jedność Podmokle 10:1.

1.ZKS V                     6          10       53:22

2.Spójnia                   6          10       57:28

3.Jofrakuda I              6          9          55:42

4.FSL-Aktywni           6          8          52:37

5.Gorzovia II              6          8          47:43

6.Witniczanin             6          7          47:46

7.ŻSTS                      6          6          47:42

8.Kijowianka              6          6          47:43

9.Uczniak                  6          4          42:52

10.Pełcz                    6          2          33:55

11.Jofrakuda II          6          2          26:57

12.Jedność                6          0          23:60

RK

Wyłoniono finalistów MOG

            W Przytocznej rozegrano eliminacje wojewódzkie turnieju młodzików pn. Mini Olimpic Games. Do finału centralnego (Gorzów Śląski, 15-16.12.br.) tej prestiżowej imprezy dla dzieci zakwalifikowali się: dziewczęta – 1. Magdalena Szychowska, 2. Weronika Skorupska (obie Bocian Słońsk), 3. Wanessa Kulczycka (Gorzovia), 4. Natalia Czompa (Spartakus Otyń); chłopcy – 1. Mateusz Kowalski, 2. Oskar Czarnogrecki (obaj Bocian), 3. Jakub Śledziński (Fiber Nowogród Bobrzański), 4. Adam Maniewski (Pełcz Górki Noteckie).

RK

Radosny pingpong w Górkach Noteckich

            Prawie 60 zawodniczek i zawodników stanęło na strcia II wojewódzkiego turnieju kwalifikacyjnego młodzików. Wyniki: dziewczęta – 1. Aleksandra Poźniak, 2. Maja Sokołowskaq (obie ZKS Drzonków), 3. Wanessa Kulczycka (Gorzovia), 4. Magdalena Szychowska (Bocian Słońsk); chłopcy -  1. Damian Danowski (ZKS), 2. Franciszek Papież (Spartakus Otyń), 3. Mateusz Kowalski, 4. Oskar Czarnogrecki (obaj Bocian).

            Do finału centralnego II GPP (Gdańsk, 16-18.bm.) zakwalifikowali się zwycięzcy turnieju, a prawo gry z listy imiennej PZTS ma też Bartosz Dybka (Bocian).

RK

Zapowiedzi

TENIS STOŁOWY

            II liga mężczyzn: AZS UZ Zielona Góra – Wolavia Wołów, mała sala Uniwersytetu, ul. Podgórna 50, sobota – 17.00; ZKS Korner IV Drzonków – AZS UE Wrocław, hala WOSiR-u w Drzonkowie, ul. Olimpijska 20, sobota – 16.00; Warta II Kostrzyn – LZS TS Zaręba, hala miejska MOSiR-u, ul. Wojska Polskiego, sobota – 16.00; ZKS Nordis III – Orion Branda Bukowice, ha WOSiR-u, sobota – 12.30.

            Indywidualne mistrzostwa Polski niepełnosprawnych: hala WOSiR-u w Drzonkowie, ul. Olimpijska 20, sobota i niedziela – 9.00.

            Turniej rodzinny z okazji „100-lecia Odzyskania Niepodległości”: Zespół Szkół w Otyniu, sobota – 9.00.

            Drugi wojewódzki turniej kwalifikacyjny juniorów: hala miejska MOSiR-u w Kostrzynie, ul. Wojska Polskiego, niedziela – 10.00.

RK