W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x

 

 

Jesteś tutaj » Home » Sport »
Kamila, Karoliny, Roberta , 18 lipca 2019

Wokół stołów pingpongowych

2019-03-18

Przekazujemy kolejną garść informacji dotyczących weekendowych wydarzeń na lubuskich stołach pingpongowych.

medium_news_header_24278.jpg

W drugiej lidze mężczyzn tenisa stołowego grały tylko zespoły rywalizujące o miejsca 5-12. Ostatnio dobrze spisują się rezerwy kostrzyńskiej Warty (tylko czy nie za późno), które zainkasowały kolejne dwa punkty, ogrywając na wyjeździe LZS TS Zaręba 8:2. Dziwosz i Lewaszkiewicz po 2,5 oraz J.Kowalczyk i Szyszkowski po 1,5. Inne wyniki: Marten Ciechów – Wolavia Wołów 5:5; KTS Wolbromek – AZS UE Wrocław 8:2; Odra II Głoska – Orion Branda Bukowice 5:5.

5.KTS              17        25        114:56

6.Wolavia        17        21        100:70

7.Marten         17        21        98:72

8.AZS UE       17        17        85:85

9.LZS TS        17        11        73:97

10.Warta II      17        7          57:113

11.Orion          17        6          47:123

12.Odra II       17        3          44:126

RK

 

WYSOKA PORAŻKA LIDERA III LIGI

            Jofrakuda II Świebodzin – ŻSTS Żagań 1:10, Witniczanin Witnica – Spójnia Ośno Lubuskie 9:9, Gorzovia II – FSL Aktywni Słubice 9:9, Kijowianka Kije – ZKS V Croford Drzonków 10:1, Jofrakuda I – Jedność Podmokle 9:9. Mecz Pełcz Górki Noteckie – Uczniak Szprotawa przełożono na 30.bm.

1.ZKS V Croford          17         30        154:63

2.Spójnia                      17        26        156:98

3.Gorzovia II                17        24        146:111

4.ŻSTS                        17        23        149:91

5.Witniczanin               17        22        147:126

6.FSL Aktywni             17        18        146:124

7.Kijowianka                17        18        125:126

8.Jofrakuda I               17        15        126:139

9.Uczniak                    16        12        101:132

10.Pełcz                      16          6          83:138

11.Jedność                  17          5          77:162

12.Jofrakuda II            17          3          65:166

RK

 

W CZWARTEJ LIDZE WYGRYWAJĄ FAWORYCI

            Grupa południowa: Jofrakuda III – TEJA Łęknica 8:10, Pogoń Wschowa – ŻSTS II Żagań 5:10, ZKS VI BMP Logistic Drzonków – Tęcza Krosno Odrzańskie 10:3, Dziesiątka Nowa Sól – Fiber Nowogród Bobrzański 10:4, Prus Żary – SO Ganesa Radoszyn 10:2. W tabeli prowadzi ZKS VI Drzonków.    

            Grupa północna: Gorzovia V – Witniczanin II 10:2, Bocian Słońsk – Warta III Kostrzyn 10:6, KS Lubikowo – Gorzovia III 10:3, Stal Sulęcin – Gorzovia IV 0:10, Pełcz II Górki Noteckie – Warta IV 9:9. W meczu zaległym KS – Gorzovia IV 10:7. Liderem tabeli jest KS Lubikowo.

RK

 

OSTRO O PALMĘ PIERWSZEŃSTWA W PIĄTEJ LIDZE

            Grupa południowa: Prus II Żary – Błękitni Olbrachtów 10:4, ŻSTS III Żagań – UKTS Olimpia Lubsko 10:3, Fiber II Nowogród Bobrzański – LZS Zorza Mozów 10:2, Mirotka Mirocin Dolny – Fiber III 10:6. Pauzował Spartakus Otyń. Liderem tabeli pozostaje Prus II Żary.

            Grupa północna: KS II Lubikowo – Gorzovia VI 9:9, Gorzovia VII – Bocian II Słońsk 1:10, Spójnia II Ośno Lubuskie – Witniczanin III 9:9, Stal II Sulęcin – GZSN Start Gorzów 10:7. W tabeli prowadzą rezerwy Spójni.

RK

 

ŁAWĄ DO ĆWIERĆFINAŁU W 3.GPP KADETÓW

            Trzech zawodników lubuskich zakwalifikowało się do ćwierćfinału 3. Grand Prix Polski kadetów w tenisie stołowym, który rozegrano w Białymstoku. Mateusz Zalewski (ZKS Drzonków), Mateusz Żelengowski (AZS UZ Zielona Góra) i Filip Krzywniak (ZKS) ostatecznie sklasyfikowani zostali odpowiednio na 6., 7. i 8.miejscu, a najlepszy z nich Zalewski uległ o pulę półfinałową gorzowianinowi , reprezentującemu aktualnie Unię-Olimpię Grudziądz – Alanowi Kulczyckiemu 1:4 (9,-7,-9,-8,-6), który stanął na najniższym stopniu podium.

RK

 

Zapowiedź

TENIS STOŁOWY

 

            I liga mężczyzn: Warta Kostrzyn – GKS Gorzovia MojeBermudy.pl Gorzów, hala MOSiR-u, ul. Wojska Polskiego, sobota – 16.00.

 

            II liga mężczyzn: o miejsca 1-4.: ZKS IV Korner Drzonków – ZKS III Nordis, hala WOSiR-u, ul. Olimpijska 20, sobota – 17.00; SKS LZS Raszówka – AZS UZ Zielona Góra, sobota – 17.00.

 

            21.drużynowe mistrzostwa województwa lubuskiego w kategoriach młodzieżowych: hala sportowa MOSiR-u w Kostrzynie n/O, ul. Wojska Polskiego, niedziela – 9.00.

RK