Agnieszki, Amalii, Czecha , 20 kwietnia 2024

Remis Stilonu Prosupport na Górnym Śląsku

2019-05-29, Sport

Piłkarze Stilonu Prosupport zremisowali na wyjeździe z Pniówkiem Pawłowice Śląskie 1:1.

Dla obu drużyn mecz nie miał żadnej stawki, gdyż gospodarze zapewnili sobie już wcześniej utrzymanie, a gorzowianie nie mają już szans na zachowanie ligowego bytu. Prowadzenie dla naszej drużyny uzyskał w 48 minucie Sebastian Jarosz, a jego gol był pierwszym od wielu kolejek dla stilonowców. Niestety nasz zespół nie dowiózł wygranej do końca, a do remisu doprowadził w 81 minucie Tomasz Dzida.

Mimo punktu w Pawłowicach Stilon Prosupport nadal zamyka ligową tabelę, a w sobotę ostatni pojedynek w tym sezonie przy Olimpijskiej z Rekordem Bielsko-Biała.

Pniówek Pawłowice Śląskie – Stilon Prosupport 1:1 (0:0)

Bramki: Tomasz Dzida (81) – Sebastian Jarosz (48)