Stilon Prosupport wraca z jednym punktem

2019-08-10, Sport

Piłkarze Stilonu zremisowali na wyjeździe w pierwszym meczu sezonu z Syreną Zbąszynek 2:2.

Wynik spotkania ustalono w pierwszej połowie. Stilonowcy już w czwartej minucie objęli prowadzenie, a gola zdobył młody Kamil Ograbek, który wykorzystał błąd bramkarza gospodarzy.

W 18 minucie po ładnej akcji gospodarzy i zagraniu na jeden kontakt przed bramką gorzowian znalazł się Paweł Dulat, który pewnym strzałem doprowadził do remisu. Gospodarze po chwili dali się ponownie zaskoczyć niebiesko-białym, a do strzału obronionego przez bramkarza Syreny dopadł Adrian Nowak i wyprowadził gości na prowadzenie.

W 36 minucie Mateusz Ogrodowski zagrywał przed własną bramką do Łukasza Maliszewskiego, który nie opanował piłki, a doskoczył do niej Dulat i po raz drugi pokonał bramkarza Stilonu Prosupport. W drugiej połowie podopieczni Kamila Michniewicza przeważali, lecz nie byli w stanie strzelić zwycięskiej bramki i mecz zakończył się podziałem punktów.

Syrena Zbąszynek – Stilon Prosupport 2:2 (2:2)

Bramki: Paweł Dulat (18 i 36) – Kamil Ograbek (4) i Adrian Nowak (20)