Jagienki, Kamili, Korneliusza , 16 września 2019

Warta nie zwalnia tempa i nadal wygrywa

2019-09-06

Piłkarze Warty Gorzów pokonali na własnym boisku TS Przylep 2:1 i umocnili się na pozycji lidera.

Gospodarze byli zdecydowanym faworytem spotkania, gdyż goście przez tą kolejką zajmowali przedostatnie miejsce w tabeli. Pojedynek świetnie rozpoczął się dla bordowo-granatowych, bo już w drugiej minucie Sebastian Surmaj pokonał bramkarza rywali. Podopieczni Pawła Wójcika przeważali, czego efektem był drugi gol, którego zdobył  w 35 minucie Paweł Posmyk.

Po przerwie warciarze nadal dominowali, ale nie zdołali pokonać Jakuba Marczaka. Natomiast  zawodnicy TS Przylep w 75 minucie uzyskali bramkę kontaktową, lecz nie zdołali już wyrównać. Trwa więc bardzo dobra passa zawodników Warty, którzy odnieśli piąte zwycięstwo z rzędu.