Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy , 18 kwietnia 2024

Warta nie zwalnia tempa i nadal wygrywa

2019-09-06, Sport

Piłkarze Warty Gorzów pokonali na własnym boisku TS Przylep 2:1 i umocnili się na pozycji lidera.

Sebastian Surmaj, zdobywca pierwszego gola dla Warty
Sebastian Surmaj, zdobywca pierwszego gola dla Warty Fot. Robert Borowy

Gospodarze byli zdecydowanym faworytem spotkania, gdyż goście przez tą kolejką zajmowali przedostatnie miejsce w tabeli. Pojedynek świetnie rozpoczął się dla bordowo-granatowych, bo już w drugiej minucie Sebastian Surmaj pokonał bramkarza rywali. Podopieczni Pawła Wójcika przeważali, czego efektem był drugi gol, którego zdobył  w 35 minucie Paweł Posmyk.

Po przerwie warciarze nadal dominowali, ale nie zdołali pokonać Jakuba Marczaka. Natomiast  zawodnicy TS Przylep w 75 minucie uzyskali bramkę kontaktową, lecz nie zdołali już wyrównać. Trwa więc bardzo dobra passa zawodników Warty, którzy odnieśli piąte zwycięstwo z rzędu.