Anieli, Kasrota, Soni , 28 marca 2024

Gorzowski lider nie do zatrzymania

2019-09-14, Sport

Kolejne zwycięstwo odnieśli piłkarze Warty, którzy pokonali na wyjeździe Tęczę Krosno Odrzańskie 4:0.

Gospodarze, którzy w tym sezonie jeszcze nie zdobyli żadnego punktu, w pierwszej połowie ambitnie się bronili i długo goście z Gorzowa nie mogli pokonać bramkarza Tęczy. Dopiero w ostatniej akcji pierwszej odsłony Sebastian Surmaj uzyskał prowadzenie dla bordowo-granatowych.

W drugiej połowie zawodnicy Pawła Wójcika byli już znacznie skuteczniejsi i strzelili kolejne bramki. W 49 minucie drugiego gola zdobył Dawid Ufir, a w 61 wynik podwyższył Dominik Siwiński. W końcówce do własnej bramki piłkę po strzale Pawła Posmyka skierował jeden z obrońców Tęczy i mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Warty, która nadal prowadzi w tabeli.

Tęcza Krosno Odrzańskie – Warta Gorzów 0:4 (0:1)

Bramki: Sebastian Surmaj (45), Dawid Ufir (49), Dominik Siwiński (61) i samobójcza (87)