Marka, Wiktoryny, Zenona , 29 marca 2024

Stilon z wygraną na własnym boisku

2019-10-12, Sport

Piłkarze Stilonu Prosupport pokonali na własnym boisku Czarnych Żagań 3:1 w 11 kolejce lubuskiej czwartej ligi.

Prowadzenie objęli goście z Żagania, a Piotra Bukowskiego w 20 minucie pokonał Zbigniew Mastalerz. Gospodarze mogli wyrównać, lecz w 37 minucie Adrian Nowak nie wykorzystał rzutu karnego. Stilonowcy jednak zdołali wyrównać tuż przed przerwą, gdy z rzutu wolnego celnie przymierzył Łukasz Maliszewski.

Kilka minut po wznowieniu gry w drugiej połowie Nowak zrehabilitował się za niewykorzystanie rzutu karnego, a wydatnie mu w tym pomógł bramkarz z Żagania. Wynik spotkania w ostatnim fragmencie gry ustalił Rafał Świtaj, który pojawił się na boisku w drugiej połowie. Podopieczni Kamila Michniewicza po tej wygranej awansowali na trzecie miejsce w tabeli.

Stilon Prosupport – Czarni Żagań 3:1 (1:1)

Bramki: Łukasz Maliszewski (45), Adrian Nowak (50) i Rafał Świtaj (81) oraz Zbigniew Mastalerz (20)