Sergiusza, Teofila, Zyty , 27 kwietnia 2024

Warta wróciła na zwycięski szlak

2019-10-28, Sport

Zawodnicy Warty Gorzów wysoko pokonali na wyjeździe Pogoń Świebodzin 7:1 i nadal przewodzą w lubuskiej czwartej lidze.

Mecz w Świebodzinie został rozstrzygnięty już w pierwszym kwadransie, gdy zawodnicy Pawła Wójcika trzy razy pokonali bramkarza gospodarzy. Dwukrotnie w tym fragmencie bramki zdobywał Paweł Posmyk, a jedną bramkę dorzucił Dominik Zakrzewski.Warciarze nie rezygnowali ze zdobywania kolejnych bramek i jeszcze przed przerwą dwa razy trafiali celnie do bramki Pogoni. Na listę strzelców najpierw wpisał się Wiktor Witt, który wykorzystał rzut karny, a tuż przed końcem pierwszej połowy Sebastian Surmaj. Po przerwie swoją drugą bramkę w Świebodzinie uzyskał Dominik Zakrzewski. Gospodarze natomiast honorową bramkę zdobyli po strzale z rzutu karnego. Festiwal strzelecki zakończył Michał Chyrek, który został wprowadzony do gry w drugiej połowie.

Pogoń Świebodzin – Warta Gorzów 1:7 (0 :5)

Bramki dla Warty: Paweł Posmyk (dwie), Dominik Zakrzewski (dwie),Wiktor Witt, Sebastian Surmaj, Michał Chyrek