Alfa, Leonii, Tytusa , 19 kwietnia 2024

Popis strzelecki Warty na własnym stadionie

2019-11-02, Sport

Piłkarze Warty Gorzów w ostatnim domowym pojedynku w rundzie jesiennej wysoko pokonali Koronę Kożuchów 8:0.

Paweł Pos myk zapisał na swym koncie w tym meczu trzy bramki

Pierwszą bramkę strzelił Dawid Ufir w 14 minucie, a po kolejnych dziesięciu minutach bordowo-granatowi prowadzili już trzema bramkami. Dwukrotnie bramkarza Korony w tym fragmencie spotkania pokonał Paweł Posmyk, a jeszcze przed przerwą padły kolejne dwie bramki dla gospodarzy. Na listę strzelców wpisał się Sebastian Surmaj, a piąta bramka padła po strzale samobójczym. Po przerwie podopieczni Pawła Wójcika nadal dążyli do zdobycia kolejnych bramek, które uzyskał Dominik Zakrzewski, po raz trzeci Posmyk oraz młody ErykSulimenko.

Po tym spotkaniu warciarze powiększyli przewagę do sześciu punktów nad Cariną Gubin, która niespodziewanie przegrała swój mecz w Żaganiu.

PD

Warta – Korona Kożuchów 8:0 (5:0)

Bramki dla Warty: Paweł Posmyk (trzy), Dawid Ufir, Sebastian Surmaj, Dominik Zakrzewski, Eryk Sulimenko, samobójcza