Marii, Marzeny, Ryszarda , 26 kwietnia 2024

Pewna wygrana Stilonu na wyjeździe

2019-11-03, Sport

Piłkarze Stilonu Prosupport pokonali na wyjeździe TS Przylep 4:0 i awansowali na drugie miejsce w tabeli.

Podopieczni Kamila Michniewicza rozstrzygnęli mecz w pierwszych dwudziestu minutach gry. Już w 5 minucie gola zdobył w zamieszaniu podbramkowym Rafał Świtaj, który tym razem zagrał od pierwszej minuty. W 18 minucie napastnik Wojciech Kurlapski wykorzystał błąd obrońcy gospodarzy i strzałem pod poprzeczkę zdobył drugą bramkę. Po chwili na listę strzelców wpisał się Myroslav Taranenkoi po wysokim prowadzeniu niebiesko-biali nieco spuścili z tonu.

W drugiej połowie w 68 minucie swoją drugą bramkę w meczu, a czwartą dla Stilonu zdobył Kurlapski. Stilon w meczach ligowych ostatnio nie zachwycał i zwyciężał z trudem. Jednak w meczu z TS Przylep było zupełnie inaczej i spotkanie było pod pełną kontrolą gorzowian. Stilonowcy wobec porażki Cariny Gubin są już bezpośrednio za plecami lidera, czyli Warty Gorzów i mają jeszcze jeden mecz zaległy.