Jarosława, Marka, Wiki , 25 kwietnia 2024

Efektowna wygrana Stilonu w Gorzowie

2019-11-09, Sport

W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej na własnym stadionie piłkarze Stilonu Prosupport rozgromili Tęczę Krosno Odrzańskie 8:1.

Goście, którzy zajmują ostatnie miejsce w tabeli przyjechali do Gorzowa po najniższy wymiar kary, ale pojedynek skończył się ich pogromem. Gospodarze do przerwy prowadzili czterema bramkami, a po przerwie zdobyli kolejne cztery gole. Tęcza była w stanie odpowiedzieć w drugiej odsłonie tylko jedną bramką Szymona Poźniaka.

Łupem bramkowym podzielili się Wojciech Kurlapski, który zdobył trzy bramki, Rafał Świtaj, Myrosław Taranenko, Adrian Nowak, Gracjan Kunowski.Jedna bramka padła natomiast po strzale samobójczym.

Po tej wygranej piłkarze Kamila Michniewicza zajmują drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 34 punktów, a do rozegrania mają jeszcze jeden mecz zaległy.

Stilon Prosupport –Tęcza Krosno Odrzańskie 8:1 (4:0)

Bramki: Wojciech Kurlapski (trzy), Rafał Świtaj, Gracjan Kunowski, Myrosław Taranenko, Adrian Nowak, samobójcza oraz  Szymon Poźniak