Bony, Horacji, Jerzego , 24 kwietnia 2024

Warta zwycięża i lideruje jesienią

2019-11-09, Sport

W ostatnim meczu rundy jesiennej Warta Gorzów pokonała na wyjeździe Spójnię Ośno Lubuskie 4:0.

Pierwszą bramkę zdobył Dominik Zakrzewski w 28 minucie, a po kilku minutach drugą bramkę dla lidera z Gorzowa uzyskał Dawid Ufir. Po przerwie podopieczni Pawła Wójcika dorzucili jeszcze dwie bramki i pewnie wygrali czterema bramkami. Na listę strzelców w drugiej odsłonie dwukrotnie wpisał się Dominik Zakrzewski.

Wygraną w Ośnie Lubuskim bordowo-granatowi zakończyli udaną rundę jesienną, w której zgromadzili aż 40 punktów. Na ten dorobek warciarzy złożyło się 13 zwycięstw, dwa remisy, a tylko raz zawodnicy Pawła Wójcika schodzili z boiska pokonani. Imponująco wygląda również bilans bramkowy Warty, która w 15 spotkaniach zdobyła 59 goli i straciła zaledwie 6.

Spójnia Ośno Lubuskie – Warta Gorzów 0:4 (0:2)

Bramki: Dominik Zakrzewski (trzy) i Dawid Ufir