Jarosława, Marka, Wiki , 25 kwietnia 2024

Falstart piłkarzy Stilonu w czwartej lidze

2020-07-25, Sport

Rozpoczęły się rozgrywki w czwartej lidze lubuskiej, w której występuje Stilon Prosupport Gorzów.

Nasz zespół na inaugurację pojechał do dwunastej drużyny z poprzedniego sezonu – Ilanki Rzepin i niespodziewanie przegrał 1:2.

Mecz zaczął się od celnego strzału Wojciecha Kurlapskiego, wybronionego przez bramkarza gospodarzy, ale już w 12 minucie to Ilanka otworzyła wynik po strzale Bartosza Kasika. Niestety, tuż przed przerwą miejscowi za sprawą Andrzeja Pawłowskiego podwyższyli rezultat na 2:0 i sytuacja stilonowców była nie do pozazdroszczenia.

Po zmianie stron gorzowianie mogli szybko stracić trzeciego gola, lecz uratował ich słupek. Chwilę później, dokładnie w 50 minucie kontaktowego gola strzelił Łukasz Maliszewski. Potem zespół z Gorzowa cały czas dążył do wyrównania, ale gospodarze zagrali bardzo ambitnie i zasłużenie dowieźli zwycięstwo do końcowego gwizdka sędziego.

ILANKA RZEPIN - STILON PROSUPPORT GORZÓW 2:1 (2:0)