Sergiusza, Teofila, Zyty , 27 kwietnia 2024

Świetny mecz szczypiornistów Stali

2020-09-19, Sport

Wygranym 33:27 meczem z Grunwaldem Poznań szczypiorniści TL Ubezpieczenia Stali Gorzów udanie zainaugurowali nowy sezon.

Spotkanie rozegrane w hali Zespołu Szkół nr 20 w Gorzowie dostarczyło kibicom sporo emocji. Gospodarze świetnie weszli w spotkanie, bo szybko objęli prowadzenie 3:0, by w kolejnych minutach powiększyć różnicę do czterech goli (7:3). Potem coraz odważniej do głosu zaczęli dochodzić szczypiorniści Grunwaldu i w pewnej chwili zrobiło się 12:12. Końcówkę pierwszej połowy lepiej rozegrali stalowcy i na przerwę obie drużyny zeszły przy dwubramkowej przewadze podopiecznych Oskara Serpiny.

Druga połowa była bardzo ciekawa i długo wyrównana. Stalowcy, pomimo że prowadzili 18:15, to potem na prowadzenie 21:20 wyszli poznaniacy. W 47 minucie było jeszcze 22:21 dla gości, ale od tego momentu gorzowianie poprawili skuteczność i wręcz zasypali gradem goli rywali.

TL UBEZPIECZENIA STAL GORZÓW - WKS GRUNWALD POZNAŃ 33:27 (17:15)