Marka, Wiktoryny, Zenona , 29 marca 2024

Grad bramek Stilonu Prosupport na wyjeździe

2020-10-24, Sport

Festiwal strzelecki urządzili sobie piłkarze Stilonu Prosupport w Krośnie Odrzańskim.

W kolejnym, czwartoligowym meczu piłkarze Stilonu Prosupport pokonali na wyjeździe Tęczę Krosno Odrzańskie 6:0. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Sebastian Surmaj, którzy otworzył wynik w 26 minucie. Tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył Kamil Ograbek i ta bramka ,,do szatni’’ kompletnie rozłożyła gospodarzy.

Po wyjściu na drugą połowę miejscowi zanim połapali, o co chodzi było już 4:0. Najpierw w 49 minucie trafił Wojciech Kurlapski, a dwie minuty później podwyższył Łukasz Maliszewski.

Potem gra nieco się uspokoiła, ale cały czas przebiegała pod dyktando gorzowian. W 73 i 79 minucie dwukrotnie do siatki piłkę skierował 20-letni Krystian Koszuta i tym samym ustalił wynik meczu.

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE – STILON PROSUPPORT GORZÓW 0:6 (0:2)