Agnieszki, Amalii, Czecha , 20 kwietnia 2024

Warciarze powrócili do domu bez punktów

2020-11-21, Sport

Kolejnej, dziewiątej już porażki w tym sezonie doznali piłkarze Warty Gorzów.

Nasz zespół, występujący w trzeciej lidze, wybrał się do Pawłowic na trudne spotkanie z jedną z czołowych drużyn rozgrywek. Pniówek szybko potwierdził swoją klasę, gdyż wystarczyło im 21 minut, żeby strzelić gorzowianom trzy bramki.

Festiwal ten rozpoczął już w drugiej minucie Dawid Morcinek. Siedem minut później na 2:0 wynik podwyższył Filip Łukasik, zaś trzecią bramkę w 21 minucie zdobył Dawid Hanzel.

Warciarze dopiero od tego momentu uporządkowali grę, a w drugiej połowie stali się równorzędnym rywalem dla gospodarzy. Inna sprawa, że Pniówek już nie forsował tempa i starał się kontrolować mecz. W 54 minucie honorową bramkę dla Warty zdobył Dominik Siwiński.

PNIÓWEK PAWŁOWICE – WARTA GORZÓW 3:1 (3:0)