Dory, Gerarda, Maryny , 24 września 2020

Sport

Hlib i Zmarzlik jadą dalej. Jankowski musi czekać

2013-05-16 23:28 więcej »

Dzisiaj na czterech torach żużlowych rozegrano ćwierćfinały indywidualnych mistrzostw Polski. Z grona startujących zawodników awans do półfinałów wywalczyło dwóch zawodników Stali Gorzów, ale szansę startu w tarnowskim finale nadal ma... czterech.

Żużel po duńsku. Z wizytą u lidera Superligi z Holstebro

2013-05-15 17:39 więcej »

Polska liga żużlowa pod wieloma względami jest oceniana jako najlepsza w Europie, ale przyznać trzeba, że większej konkurencji nie ma. W niewielu bowiem krajach odbywają się rozgrywki ligowe z prawdziwego zdarzenia.

Sprzedaż otwarta ruszyła! Bilety taniej!

2013-05-15 17:24 więcej »

Kolejne ligowe emocje na stadionie im. Edwarda Jancarza 19 maja. Stal Gorzów zmierzy się z drużyną Stelmet Falubazu Zielona Góra! Początek derbowego
spotkania o godz. 16:00.

Dlaczego zielonogórscy kibice nie obejrzą niedzielnych derbów?

2013-05-15 14:59 więcej »

Działacze Stelmetu Falubazu Zielona Góra nie zgłosili do Stali Gorzów przyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na niedzielne derby, obawiając się wziąć za ich zachowanie odpowiedzialność. Pomimo tego zarząd Stali był gotowy przyjąć na stadionie fanów Myszki Miki, ale ostatecznie do porozumienia nie doszło. Dlaczego? Poniżej prezentujemy oświadczenie zarządu Stali Gorzów:

Program „Nauka, Sport, Przyszłość” wciąż się rozrasta

2013-05-14 14:55 więcej »

W ramach programu trenuje już ponad 300 dziewczynek w trzech województwach. To jednak nie koniec, bo wciąż zgłaszają się kolejne samorządy, które chcą u siebie stworzyć nowe grupy szkoleniowe.

Dominacja Stali w lubuskich derbach

2013-05-14 14:44 więcej »

Rozpoczęło się powolne odliczanie do 81. ligowych derbów Ziemi Lubuskiej, które odbędą się w najbliższą niedzielę na stadionie im. Edwarda Jancarza. W dotychczasowej, ponad 60-letniej historii derbów lepszym bilansem mogą poszczycić się zawodnicy Stali, którzy wygrali 45 meczów.

Porażka z Francją na zakończenie

2013-05-12 23:47 więcej »

Polscy waterpoliści na zakończenie turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Europy juniorów przegrali z Francją 9:23 i nie pojadą na Maltę, gdzie zostanie rozegrany turniej finałowy.

Bartosz Zmarzlik awansował do finału IMŚ juniorów!

2013-05-12 11:58 więcej »

Najlepszy gorzowski młodzieżowiec nie miał większych problemów z wywalczeniem sobie trzeciego już w karierze awansu do turniejów finałowych indywidualnych mistrzostw świata juniorów.

Białorusini za silni, teraz czeka na nas Francja

2013-05-11 21:28 więcej »

Młodzi polscy waterpoliści przegrali dzisiaj z Białorusią 8:15 i ich szanse na awans do finałów mistrzostw Europy juniorów zostały zredukowane do minimum.

Maliszewski i Posmyk zapewnili wygraną Stilonowi

2013-05-11 21:00 więcej »

Piłkarze Stilonu odnieśli 18 w tym sezonie zwycięstwo w drodze do trzeciej ligi, ale pokonanie 2:0 Vitrosiliconu Intry Iłowy nie przyszło naszym łatwo. Bramki padły bowiem dopiero w końcówce spotkania.