Irydy, Tamary, Waldemara , 5 maja 2024

Kolejny remis Piasta Karnin

2015-04-04, Sport

Piłkarze Piasta Karnin podtrzymali udaną dla siebie serię meczów bez porażki. Podopieczni trenera Tomasza Jeża zremisowali 1:1 z Foto Higieną Gać.

W przedświąteczną sobotę na stadionie w Karninie kibice obejrzeli ciekawe trzecioligowe widowisko, w którym to w pierwszej połowie stroną dominującą byli goście, w drugie inicjatywę mieli już gospodarze. Stąd wynik remisowy należy uznać za sprawiedliwy.

Przyjezdni bramkę zdobyli tuż przed przerwą, a jej strzelcem był Radosław Florek. Po zmianie stron Piast natychmiast przystąpił do gry ofensywnej, chcą jak najszybciej doprowadzić do wyrównania. Pomimo stworzenia kilku okazji cel ten udało się zrealizować dopiero w 73 minucie a strzelcem gola był Michał Pakuła. Nasi mogli jeszcze przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, lecz nie potrafili wykorzystać jedną z kilku dobrych okazji. Inna sprawa, że w bramce Foto-Higieny bardzo dobrze prezentował się Paweł Wolfinger.

RB

Piast Gorzów-Karnin  - Foto-Higiena Gać 1:1 (0:1)

Bramki: Pakuła (73) dla Piasta i Florek (43) dla Foto-Higieny

Piast: Fabiański – Zdrojewski, Buda, Brzytwa, Wawrzyniak – Startek, Pakuła, Kożuchowski, Sędziak, Werbski – Szamotulski.