W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Beatrycze, Małgorzaty, Piotra , 18 stycznia 2021
1234567
...
248»
(2479)

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2021-01-18 09:31

Wszyscy już zapomnieli, co to znaczy mróz

Kiedy szłam rano do pracy, ze zdziwieniem patrzyłam na gołe kostki u niektórych młodych dziewczyn. Gołe kostki w temperaturze -12 stopni Celsjusza, to jednak głupota.

To nie był dobry dzień dla kultury, dla Filharmonii

2021-01-14 23:34

To nie był dobry dzień dla kultury, dla Filharmonii

Kiedy rano zaczynaliśmy przygotowania do koncertu karnawałowego, nikt nie przypuszczał, że wieczorem przyjdzie taka straszna informacja. Odszedł od nas Maestro Jacek Kraszewski.

2021-01-14 00:43

Nareszcie wiem, dlaczego wygolono górki przy Filharmonii

Kiedy kilka lat temu miasto goliło, co znaczy wycinało do gołej ziemi pagórki przy Filharmonii, nie mogłam się temu nadziwić i zwyczajnie żal mi było chaszczy. Teraz wiem, po co to było.

2021-01-13 00:37

Może warto popatrzeć na to, jak różne rzeczy robią sąsiedzi

Mamy w mieście paczkomaty, parkomaty oraz nowe coś, co można nazwać psomaty, czyli pojemniki z workami na psie odchody. Przydałyby się jeszcze jedne – maty.

2021-01-11 00:17

Miał być hotel i restauracja a pewnie będzie coś innego 

Ostatnio przechodziłam obok byłej centrali rybnej, czyli nowego obiektu i tak się zastanawiałam, co to będzie. 
 

2021-01-08 00:57

No i przybył nam nowy, ciekawy periodyk do czytania

Wszystko coraz bardziej przenosi się do Internetu, nawet nowe i wybitnie ciekawe wydawnictwa. Właśnie takie nowe ujrzało światło dzienne. I bardzo dobrze, że już.

Znów dziki straszą mieszkańców

2021-01-07 00:24

Znów dziki straszą mieszkańców

Po pierwszej fali euforii pod tytułem - zobacz, jakie ładne zwierzątka wyszły, gorzowianie mają coraz bardziej dość dzików, które można już spotkać wszędzie.

A jednak się brudzi, i to nawet bardzo

2021-01-05 00:01

A jednak się brudzi, i to nawet bardzo

Kiedy powstawał nieszczęsny deptak na Sikorskiego, różni fachowcy mówili, że to bzdurny pomysł. Czas pokazuje coraz bardziej, że mieli rację.

2021-01-04 00:19

No i nagle przyszła zima!!!

Kiedy synoptycy wieszczyli, że po nowym roku może spaść śnieg, tylko się uśmiechałam. Bo przecież o zimie ze śniegiem zapomnieli wszyscy.

2020-12-31 09:07

Oby ten nowy rok był choć odrobinę lepszy

Zaraza, potem długo, długo nic i znów zaraza – tak najprościej zostanie zapamiętany odchodzący 2020 rok. Najgorszy w moim życiu, podejrzewam, że nie tylko w moim.

1234567
...
248»
(2479)