W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Leoncjusza, Michała, Renaty , 23 maja 2019
1234567
...
203»
(2024)

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2019-05-23 00:14

Poeta się pojawił na Kwadracie

FurmanKa, czyli festiwal poetycki właściwie się już zaczął, bo Furmana można spotkać na Kwadracie. Za sprawą malunków na folii.

2019-05-22 08:55

Ma być drożej w centrum za parkowanie

Jestem za, nawet bardzo za. Od lat piszę, że miasto jest przede wszystkim dla ludzi, a w drugiej kolejności dla aut. Ale jedna rzecz jest konieczna, aby projekt się powiódł.

2019-05-21 06:38

Gorzów znów niestety w mediach ogólnopolskich

Zwykle z dużą dozą ostrożności przyglądam się takim doniesieniom. Bo kto wie, co tak naprawdę się wydarzyło. Tym razem ostrożność i cokolwiek szlag jaśnisty trafił.

2019-05-20 00:05

Znowu będą konsultacje społeczne w mieście

Konsultacje, czyli cykl spotkań z mieszkańcami zainteresowanymi zmianami w swoim najbliższym otoczeniu. Jaka szkoda, że magistrat nie konsultował wielu zmian już wprowadzonych.

2019-05-18 11:09

Coś dobrego zawsze musi się udać

Myślę o programie Złota Rączka, czyli pomoc emerytom w drobnych pracach domowych. Komuś kran przecieka, albo okno się nie domyka, to dawaj do Złotej Rączki. Na pewno pomoże.

2019-05-17 09:31

Nie trzeba iść na Murawy, wcale nie trzeba…

Myślałam, że śmieciarze specjalnie wybierają ustronne i odległe miejsca, aby odpady tam wyrzucić. Nic bardziej mylnego.

2019-05-16 08:12

Oj, coś drgnęło w sprawie komunikacji

Ponoć już 9 czerwca pociągi pojadą po estakadzie. Co prawda, końca remontu jakoś nie bardzo widać, ale jeśli nie będę musiała lecieć na Wschodni, to super.

2019-05-15 00:00

I w końcu dobry pomysł na centrum

Magistrat upublicznił swoje plany co do Hawelańskiej ulicy. Ma być przyjaźnie, z minimalnym ruchem ulicznym, za to z czymś przyjaznym dla pieszych i turystów. Jestem jak najbardziej za.

2019-05-14 08:59

Policja szuka tych, co obsypali pomnik śmieciami

I znów było o Mieście w mediach. I znów w kontekście jakiegoś chuligańskiego czynu. Ciekawe, czy się uda?

2019-05-13 00:00

Znów będzie o czymś nieładnym, ale ładnym też

Chciałoby się pisać tylko o ładnych rzeczach, piać o Mieście, chwalić i pod niebiosa tęczowe wynosić, ale się jednak nie da. Gorzów to jednak stan umysłu.

1234567
...
203»
(2024)