W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Klaudyny, Romana, Tomasza , 18 listopada 2019
1234567
...
216»
(2159)

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2019-11-18 06:45

O punkcie widokowym przy pewnych schodach będzie

Nie rozumiem pewnych rzeczy. Szłam sobie onegdaj do domu własnego z przyjacielem, z którym pracowałam kiedyś w jednej firmie. I nagle nas uderzyło jedno – wielość oświetlenia na zwieńczeniu Schodów Donikąd.

2019-11-16 00:00

Kręci się, kręci, jak nie wiem co, w kulturze

No i znów dostałam kolorowego zawrotu głowy. Bo jak tu się, panie Dziejku, zorganizować, kiedy obowiązki zawodowe powodują, że tylko z zazdrością się patrzy na to, co robią inni i chciałoby się tam być.

2019-11-15 08:25

W kwestii deptaków kolejne słówko

Otóż uprzejma urzędniczka zwróciła mi uwagę, że na Wełnianym Rynku deptaku nie będzie, będzie za to spowolniony ruch. Kajam się zatem i spieszę naprawić błąd.

2019-11-14 09:00

Coraz więcej przeciwników

No chyba jednak tym razem magistrat przesadził. Jednak pomysł z nowym deptakiem nie podoba się coraz więcej ludziom.

2019-11-13 06:36

Myślę, że za chwil ę coś się w mieście może wydarzyć

I wcale nie mam na myśli politykę, choć powiem otwartym tekstem, że się zastanawiam, gdzie się podzieje pewien poseł… Ćwierkają wróbelki, że jakąś prominentną fuszkę dostanie.

2019-11-12 06:46

Wspaniała szwendaczka na Niepodległość

Ostatnio, jakoś za dwa lata, mam mocno ograniczoną możliwość, żeby po bagnach, łąkach i innych takich wertepach polatać z moim ukochanym klubem. Dlatego tak bardzo się ucieszyłam, że na 11 listopada mogę.

2019-11-11 08:44

Dziś Szczęsny czas, dziś wielkie święto

Szczęsny, bo po 123 latach Polska, ten piękny wówczas kraj, odzyskała niepodległość. Znów znalazła się na mapie Europy i świata. Ale cały czas nie bardzo umiemy świętować tę radość.

2019-11-09 11:32

Poszłam sobie do parku ponoć pięknego

Jakoś nie mam szczęścia do zielska w tym mieście. Jak kto odtrąbi sukces, znaczy,  że miejsce pięknieje, to mnie się to zwyczajnie nie podoba.

2019-11-08 06:38

I znów zaczyna się bajka, miejski sylwester

No tak. O tym, że nie lubię akurat takich atrakcji, nikogo przekonywać nie muszę. Nie lubię, nigdy nie lubiłam, choć się mocarnie na sylwestrach miejskich napracowałam. Nie lubię i już.

2019-11-07 06:40

Najlepsza z możliwych informacji, najlepsza

Państwo polskie stanęło na wysokości swoich możliwości. Przyznało, dało obywatelstwo polskie bohaterowi. Bo bohaterstwem jest walczyć o ludzkie życie. Zwłaszcza wtedy, kiedy się ma tylko własną postawę oraz gaśnicę.

1234567
...
216»
(2159)