W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Florentyny, Ligii, Leona , 28 czerwca 2017
1234567
...
148»
(1471)

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2017-06-27 06:04

Sukces Maestry Moniki Wolińskiej!!!!

Maestra jest w wąskiej grupie dyrygentek, które zostały zaproszone do prestiżowego i to bardzo projektu w Dallas – USA. Jest jedną z sześciu kobiet, a startowało ich 161.

2017-06-26 06:54

O rozkoszach podróżowania będzie

Od dawna wiem, że rozkłady jazdy pociągowe układają ci, co nimi, znaczy pociągami, nie jeżdżą. A w sobotę boleśnie się o tym fakcie przekonałam.

2017-06-24 10:00

Jedzie Furman do miasta, jedzie

No i to była informacja dnia! Znany mecenas napisał do mnie, że właśnie jedzie do miasta, a na lawecie wiezie ni mniej, ni więcej, a rzeźbkę Kazimierza Furmana. Jeszcze kilka dni i będzie nowa metalowa figura w mieście.

2017-06-23 20:25

Pojawiła się jeszcze jedna kandydatura na patrona ulicy

Jakoś widać, że kwestia nazywania ulic w mieście jest ważna. Okazuje się, że ludzieńki chcą także, aby patronami byli ci, których pamiętają, albo w jakiś sposób byli im bliscy.

2017-06-22 06:29

Kolejny radny idzie na wojnę z ruderami

Dostałam odpis interpelacji miłego znajomego, który przy okazji jest radnym. No i z ukontentowaniem przeczytałam, że kolejny radny zabiera się za szpetne rudery.

2017-06-21 06:52

No i kolejny raz rozdyskutowali się ludzie, kolejny…

No i jak niewiele wystarczy, żeby pobudzić ludzieńki do dyskusji, Jedno zdjęcie, krótki komunikat, że coś się zaczęło.

2017-06-20 06:33

FB jest jednak główną tablicą informacyjną

To nie był dobry dzień w sensie informacji o tym, co się w mieście wydarzyło. Bo najpierw zobaczyłam bluszcz, przepiękny, który już przepiękny nie jest. A potem kolejną ruderę.

2017-06-19 09:17

Czasem dobrze posłuchać, o czym ludzie mówią

Jak znakomita większość kibiców żużla wracałam sobie do domu pieszo. Dłuższą drogą, bo odkąd, lat temu kilka już będzie, zamknięto mnie i nie tylko mnie kładkę na moście kolejowym, to muszę dygać dookoła.

2017-06-17 08:27

Jestem mocno nieprzyjemnie zaskoczona

Rzadko mnie się zdarza narzekać na Stal Gorzów, ale tym razem tak będzie. Bo po raz pierwszy od lat klub postąpił z karneciarzami w sposób cokolwiek dyskusyjny.

2017-06-16 06:05

Korkuje się trójka, widomy znak – idą wakacje

No i znów to samo. Zrobiło się ciepło, ludki ruszyły nad morze, a tu zonk. Nadal nie ma sposobu, żeby bezkolizyjnie przejechać przez lub obok miasta na siedmiu wzgórzach.

1234567
...
148»
(1471)