W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Miłosza, Pawła, Tatiany , 25 stycznia 2020
1234567
...
222»
(2213)

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2020-01-25 00:00

Zaczęły się ferie w szkołach, znów miasto zrobi się puste

Piątek był ostatnim dniem w szkole przed feriami. Szłam sobie rano do pracy i patrzyłam na szklaki w różnym wieku, które radośnie do swoich szkół bieżały.

2020-01-24 00:00

No i się zwyczajnie wzruszyłam

Cały świat ruszył na pomoc Australii, która prawie spłonęła w gigantycznym pożarze. No i do pomocy ruszyły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2. Tylko gratulować.

2020-01-23 00:00

Może w końcu coś się zmieni w turystyce

Powiat powołał koordynatora do spraw turystyki. Został nim Zbyszek Rudziński, szef Oddziału PTTK Ziemia Gorzowska. No i bardzo dobrze.

2020-01-22 00:00

Może to tylko jakaś dziwna plotka?

W mediach społecznościowych mignęła mnie informacja, że ponoć prezydent wpadł na pomysł sprzedaży Schodów Donikąd. Mam nadzieję, że to nie jest na poważnie, choć do Prima Aprilis jeszcze trochę czasu zostało.

2020-01-21 00:00

Dobre szkoły, naprawdę dobre, to miasto ma

W I i II Liceum od lat organizowane są symulacje obrad ONZ. I nie jest to tylko teatrzyk, a cała mocarna logistyka. Trzeba bowiem o wszystko zadbać. W innych szkołach też znakomicie się dzieje.

2020-01-20 09:32

Czy elektryczne hulajnogi są w mieście potrzebne?

Nowy pomysł magistratu trochę zadziwił obserwatorów życia. Bo chodzi o to, że mają się pojawić w mieście elektryczne hulajnogi.

2020-01-18 00:00

Magistrat ma dziwne podejście do drzew

Z jednej strony – zaczyna się pochylać nad nimi. Z drugiej – pozwala na bezsensowne wycinki. Może w końcu potrzeba by było poważnie o zieleni w mieście porozmawiać.

2020-01-17 00:00

Dobre i niekoniecznie dobre informacje z magistratu

Dni Gorzowa i feta na zakończenie lata będą w tym roku krótsze. Bardzo dobrze. Skarpa na Piaskach wypięknieje – też dobrze. Wycinka drzew w kompleksie poszpitalnym – nie bardzo dobrze.

2020-01-16 09:30

Przedziwne rzeczy dzieją się dookoła nas

Zaskoczyła mnie informacja na temat byłej posłanki, pani Bożeny Sławiak. Widziałam się z nią niedawno, ale słowem nie wspominała, co się z nią dzieje.

2020-01-15 00:06

No i patrzcie państwo, II LO ma już 70 lat

Czas tak straszliwie zaiwania, że ani się człowiek obejrzy, a tu już sam jest z lekka zgrzybiałą i siwą staruszką, a na dokładkę szacowne instytucje też obchodzą szacowne rocznice.

1234567
...
222»
(2213)