W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Emmy, Flory, Romana , 24 listopada 2020
1234567
...
245»
(2444)

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2020-11-24 00:37

Chyba piękny mural nam znów powstanie

Chyba, bo na razie jest tylko kawałek. Ale już mnie zdążył mocno zachwycić. Dobrze by było, żeby za tym malunkiem poszedł też i remont całego budynku.

2020-11-23 00:57

Marka się zestarzała, potrzeba czegoś nowego

Gorzów Przystań nie zaistniał w całości, a już trzeba go zmienić. Nie rozumiem. W ciężkich czasach ktoś znów zaczyna wydawać pieniądze chyba na coś, bez czego można na razie żyć.

2020-11-20 00:01

Długo oczekiwany remont w końcu ruszył

Na razie stanęły rusztowania. Ale jak ktoś je stawia, znaczy, że będzie coś robił. A w tym przypadku coś oznacza wszystko.

2020-11-19 09:05

Ludzie zaczynają czyścić elewacje, nareszcie

Kiedy widzi się zwykłych mieszkańców, którzy czyszczą fasady budynków, to serce rośnie. Bo to jest bardzo dobry prognostyk na przyszłość.

2020-11-18 00:52

To była najgorsza informacja od jakiegoś czasu

Zwyczajnie nie uwierzyłam. Zwyczajnie się popłakałam. A przecież miało być dobrze. Zenek Michałowski nie wygrał tej walki, choć w życiu wygrał wiele innych.

2020-11-17 00:39

Smutny spacer po naszym ciemnym mieście

Puste ulice, ciemne okna, prawie bezruch – smutne, ciemne, późnojesienne miasto. Czyżby to był trend nie do zatrzymania?

2020-11-16 09:28

Do świąt jeszcze sporo, ale coś tam będzie

Na pewno oświetlenie miejskie oraz jakieś ułomki akcji Gorzów bliżej świąt. Ważą się losy jarmarku.

2020-11-13 08:39

Oczywiście kulturę trzeba było zamknąć…

Mamy lekkie zamknięcie kraju, a właściwie mocne, ale są miejsca uprzywilejowane. Dlatego dziwi mnie, że giełda na Baczynie cały czas działa.

2020-11-12 09:13

To jednak był dziwny dzień

Najpierw zawiesiłam polską flagę na balkonie u rodziców, a potem z rosnącym przerażeniem patrzyłam na to, co się wyczynia w stolicy. Nie przypuszczałam, że zobaczę obrazki jak z jakiegoś Bangladeszu.

2020-11-10 08:56

Takie dziwne święto przed nami

Od zawsze to święto, które przed nami, ma jakiegoś pecha. Albo się o nim nie mówi, albo się nadcelebruje, albo odwołuje, bo zaraza.

1234567
...
245»
(2444)