W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Geraldy, Honoriusza, Wery, 30 września 2020
1234567
...
241»
(2406)

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2020-09-29 09:15

Pojawi się mieszkanie dla bezdomnych kobiet

Bezdomność to olbrzymi problem. Przyglądam się kilku takim osobom, bo koczują obok mojej poddomowej Biedronki. Bezdomność kobiet to podwójny problem.

2020-09-28 00:22

Po co komu kultura, po co komu lekcje o kulturze

Też się zastanawiam, a od wczorajszej podróży, króciutkiej, bo z Miasteczka do Miasta coraz bardziej. Nie podsłuchiwałam, ale usłyszałam.

2020-09-25 08:39

I kolejny mural w miejskim pejzażu

Od jakiegoś czasu plasterkiem na paskudne ściany lub na chuliganów są murale. Teraz pojawił się sportowy – Stalowy. I bardzo dobrze,

2020-09-24 09:16

To była smuta wiadomość

Otworzyłam pocztę i znalazłam informację o tym, że zmarła pani Barbara Napiórkowska. Pierwsza moja myśl – to była fajny człowiek, twarda góralka.

2020-09-23 08:37

Trzy firmy chcą remontować park Wiosny Ludów

No i niestety, trwa bal z parkiem Wiosny Ludów. Już wiadomo, że aż trzy firmy, wszystkie spoza miasta chcą przywrócić ponoć utraconą świetność najbardziej reprezentacyjnemu parkowi miejskiemu.

2020-09-22 08:27

Dzisiaj można sobie pojeździć za darmo

Przynajmniej raz do roku jest taki dzień, że wszyscy mogą pojeździć miejską komunikacją za darmo. I bardzo dobrze, że choć raz taki dzień jest.

2020-09-21 00:37

Internet niczego nie gubi, ani nie zapomina

Właśnie minęły trzy lata od chwili, kiedy napisałam do IPN w Szczecinie pismo z prośbą o wyjaśnienia w sprawach ważnych dla nas w Gorzowie. Przypomniał mi o tym właśnie Internet.

2020-09-18 08:44

Oj zadzieje się w Santoku, zadzieje

No i jest, a za chwilkę będzie oficjalnie otwarta przepiękna, nowoczesna marina na Noteci. Tym samym Wielka Pętla Wielkopolski zostanie ostatecznie domknięta.

2020-09-17 08:51

Już 20 lat, aż 20 lat, tylko 20 lat

Aż trudno uwierzyć, że właśnie mija 20 lat od pierwszego federalnego spotkania landsberczyków w ich rodzinnym mieście. Dziś właściwie pozostała po tym tylko pamięć.

2020-09-16 08:39

Mnie muzeum zadziwia od jakiegoś czasu

Zapowiedź pikniku u Schroederów, do tego za chwilkę otwarcie muzeum w Santoku, do tego remont w Bogdańcu, do tego jeszcze działalność merytoryczna…. No tak.

1234567
...
241»
(2406)