W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Bogusława, Gracjana, Laury , 18 grudnia 2017
1234567
...
161»
(1609)

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2017-12-18 06:44

To był dziwny bardzo dzień

Niedziela zaczęła się od niedobrej informacji. Potem w pracy trochę się wzruszyłam, ale wiem jedno. Nie lubię takich dni.

2017-12-16 05:58

O winnogrodzko-nadwarciańskich związkach będzie

Oczywiście kulturalnych, bo te inne jakoś słabo znam. W kulturze, przynajmniej w kilku działkach jakoś to trybi. Może nie pełną parą, ale jednak.

2017-12-15 06:24

Film Małgośki udowadnia, że większość przyjechała z Kresów

Kilka tygodni temu wpadła do mnie Małgośka Kocik, aktorka, którą można oglądać w Teatrze Polonia i innych ważnych. Miała kamerę i zadała pytanie, skąd pochodzę. Teraz wyszedł z tego film.

2017-12-14 08:06

No i jednak opłacało się korespondować z IPN

Ulice Walczaka i 30 Stycznia jednak zostają. Wojewoda ogłosił tę informację. No i bardzo dobrze. Znaczy, że jednak jak się obywatele uprą, to jednak potrafią postawić na swoim.

2017-12-13 00:07

Dziesięć lat biblioteki w nowej siedzibie

Oj, mignęło oko. To już dziesięć lat tam chodzimy, z wejściem od Kosynierów Gdyńskich? Do tej pięknej instytucji, za jaką mam Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną? Naprawdę dziesięć lat? Tyle czasu? Tak mało czasu?

2017-12-12 00:05

Prestiżowa nagroda dla Muzeum

Specjalistka od PR w Muzeum Lubuskim pochwaliła się nagrodą, jaką placówka otrzymała. Otóż Muzeum zostało nagrodzone Diamentami Lubuskiej Turystyki.

2017-12-11 06:14

O jarmarkach i bliskim świętowaniu będzie

Już za chwilkę, już za momencik jarmark świąteczny nam się w mieście rozkręci. No i fajnie, oraz dobrze by było, żeby choć w połowie podobny był do tych, które dzieją się za Odrą.

2017-12-09 10:28

O zabytkach dziś, bo one są stałe i piękne

Miało być o czym innym, ale będzie o tym, że Paradyż został Pomnikiem Historii. Choć w mieście nie leży, to jednak jest to takie miejsce, że różni tuziemcy go znają.

2017-12-08 06:36

Takie dziwne konstrukcje stoją na Chrobrego

Jakieś dziwne konstrukcje przy Szlaku Królewskim pozostały. Takie poziome. Pozostałości po przystankach tramwajowych, które obsługiwały autobusy miejskie. Nic tam nie jeździ, ale konstrukcje nadal są.

2017-12-07 13:38

Czas laswegasów się zaczął

Jeszcze trochę do świąt zostało, a już przybywa świątecznych dekoracji. Zawsze jak przychodzi ten czas, podejrzliwie patrzę na wszelki błyszczące ozdoby.

1234567
...
161»
(1609)