W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Celiny, Hilarego, Janusza , 21 października 2017
1234567
...
157»
(1564)

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2017-10-21 10:04

I znów podrożeje woda

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zapowiada, że znów drożeje woda. Przeraża mnie to, bo co roku woda idzie do góry.

2017-10-20 00:10

Z impetem zaczyna nam się rok edukacyjno-kulturalny

UTW, MAJ oraz kilka innych ciekawych wydarzeń kulturalno-edukacyjnych rusza lub już ruszyło po wakacyjnej przerwie. Jakby tak dobrze popatrzeć, to lista jest dość imponująca.

2017-10-19 07:01

Kolejny niezbyt dobry dzień w tym roku

Nie wiedziałam, że zmarła pani Maria Gwozdowska. Przemiła znajoma, zawsze uśmiechnięta. A potem przyszła kolejna zła informacja.

2017-10-18 07:10

Już wiadomo, co było przyczyną feralnego pożaru najważniejszego kościoła

Jest oficjalne stanowisko w sprawie pożaru wieży katedralnej – przyczyną było zwarcie – czyli potwierdzono to, co było wiadome od niemal początku. Ale nic poza tym nie wiadomo.

2017-10-17 07:06

Cały kraj i trochę Europy wybiera się do Słubic

Nie ma już wejściówek na proces Jurka Owsiaka, który odbędzie się za tydzień. Gorzowskim fanom, którzy jadą tego dnia wspierać szefa WOŚP przyjdzie stać pod drzwiami sądu. Dziennikarzom chyba też.

2017-10-16 06:54

No i zaklajstrowano Kwadrat, niestety

W mocarnie zajętym pracowo weekendzie znalazłam chwilkę czasu, żeby się przejść obok remontowanego już bardzo długo Kwadratu. Przeszłam, popatrzyłam i nie uwierzyłam.

2017-10-14 10:03

Wszyscy się boją 13 w piątek

Niby nie jesteśmy przesądni, ale jak przychodzi ta feralna zbitka, piątek i 13. dzień tygodnia, to każdy odczuwa ten dziwny dreszczyk.

2017-10-13 10:27

Taka luźna refleksja po gali otwarcia

O gali otwarcia roku kulturalnego 2017-2018 będzie. Trochę mnie akcenty zaskoczyły, a wydawałoby się, że raczej nic już mnie w tej materii zaskoczyć nie może.

2017-10-12 06:40

Jak Polak z Ukraińcem na ulicy rozmawiają

Coraz więcej ludzi z Ukrainy można spotkać na naszych ulicach. I coraz częściej można usłyszeć, o czym ze sobą gorzowianie z nimi rozmawiają.

2017-10-11 06:02

A Warta rośnie, rośnie i ciagle rośnie

Od jakiegoś dość długiego czasu największa rzeka nam przybiera. Służby zapewniają, że nie ma zagrożenia.

1234567
...
157»
(1564)