W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Erwiny, Henryka, Mariusza , 19 stycznia 2019
1234567
...
193»
(1924)

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2019-01-19 00:07

Gest wobec bezdomnych, którzy mają problem z alkoholem

Powstaje nowa ogrzewalnia – miejsce dla bezdomnych, którzy nijak nie pasują do programów pomocowych, ale którzy potrzebują pomocy w mroźne noce. A te właśnie nadchodzą.

2019-01-18 10:27

Szykuje nam się ciekawy Dzień Pamięci

Na pewno wiem już o dwóch wydarzeniach, ale kto wie, może jeszcze coś się wydarzy. No i bardzo dobrze, że w mieście się pamięta o tej dacie.

2019-01-17 00:54

Awaria gazociągu na chwilkę zakorkowała centrum

Mam tak, jak mają małe dzieci. Jak jadą strażacy, to się zwyczajnie gapię. A wczoraj najpierw się pogapiłam chwileczkę, a potem szybką szagą szłam dalej, byle jak najdalej.

2019-01-16 00:42

A kiedyś był wielki zakład, jeszcze trochę po nim zostało

Ze zdumieniem uświadomiłam sobie, że właśnie minęło dziesięć lat od upadku spółki Stilon SA, resztówki, albo i nie resztówki po wielkiej firmie ZWCH Stilon. Ale Stilon cały czas w Mieście jest.

2019-01-15 00:31

To jednak nie była piękna niedziela, nie była

Kiedy wczoraj wracałam z pracy, co i rusz, w każdym miejscu w mieście słyszałam rozmowy o śp. Prezydencie Gdańska, panu Pawle Adamowiczu i o Jerzym Owsiaku.

2019-01-14 00:26

Oj, piękny dzień, choć plucha była

Nie wiem, ile WOŚP w Mieście zebrała, bo liczenie trwa. Powiem jednak tak. Mało to jest istotne, ważne, że znów wielu z nas choćby na moment wyszło z domu i wrzuciło do skarbonek drobny lub niedrobny pieniądz.

2019-01-12 00:26

Coś na kształt armagedonu w muzeum, czyli szeryfom pod rozwagę

Ja się spodziewałam, że będzie dużo ludzi. Ale że aż tak dużo, to nie. Mam na myśli promocję albumu ze zdjęciami Waldemara Kućki w Muzeum.

2019-01-11 00:49

O uzdolnionych dzieciach słów kilka będzie

Jakoś tak się składa, że w styczniu jest zawsze kilka ciekawych imprez, na których można zobaczyć uzdolnione gorzowskie dzieciaki. Taki dzień zdarzył się właśnie wczoraj

2019-01-10 00:22

Coraz bliżej do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W tym roku mam naprawdę żabi skok do sceny orkiestrowej. Co prawda, cały czas mam jednak wątpliwości, czy Kwadrat to dobre miejsce na takie wydarzenia.

2019-01-09 00:43

Rozkręca się dyskusja o strzelaniu do dzików w lasach

Ma być tak, że w określonym czasie myśliwi wyjdą do lasu, urządzą wielkie strzelanie i znikną dziki w lasach. Oczywiste uproszczenie, ale tak mniej więcej ma to wyglądać. Tyle tylko, że chyba to się nie uda.

1234567
...
193»
(1924)