W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Marka, Wiktoryny, Zenona , 29 marca 2020
1234567
...
227»
(2265)

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2020-03-28 00:39

A jednak zaraza zaciemnia mi spojrzenie

Zapomniałam o jednym z najważniejszych w kulturze i dla mnie dnu, a mianowicie Międzynarodowym Dniu Teatru. Pierwszy raz, odkąd świadomie chodzę do teatru.

2020-03-27 08:09

W miejskich autobusach wydzielone miejsca

Poczułam się jak w pewnych międzynarodowych liniach autobusowych, kiedy zobaczyłam zakaz zajmowania miejsc w miejskiej komunikacji. I bardzo dobrze, że takie oznaczenia się pojawiły.

2020-03-26 08:36

A jednak na wandali nie ma sposobu

Gorzowscy wandale nie boją się niczego, nawet zarazy. Przekonałam się o tym wczoraj, kiedy musiałam pójść po chleb.

2020-03-25 09:02

Radni nie chcą Dni Gorzowa, przynajmniej ich część

W czasie zarazy to jednak dobra informacja. Część radnych nie chce organizacji kosztownych Dni Gorzowa i woli przekazać tę kasę na ochronę rynku pracy w mieście.

2020-03-24 08:25

Inwestycje w mieście idą cały czas

Przechodziłam ostatnio przez Sikorskiego i widziałam, że budowa niechcianego ronda trwa. Miasto zapewnia, że inne duże inwestycje też hulają.

2020-03-23 00:10

Cholera jasna, to nie był dobry weekend

No nie był. I wcale nie mam na myśli rozwoju tej strasznej zarazy oraz oglądania tego, co się dzieje, a dziać nie powinno. 

2020-03-21 00:29

I na place zabaw już chodzić nie można

Bardzo dobra decyzja. Bardzo. Miasto zamyka place zabaw do odwołania. Jak się okazało, wiara w zdrowy rozsądek obywateli była złudna.

2020-03-20 08:35

No i przyszła wiosna, telewizja mi powiedziała

Mamy pierwszy dzień astronomicznej wiosny. Jak się siedzi w domu, to zwyczajnie trudno to zauważyć.

2020-03-19 09:06

Kolejny dzień siedzenia w domu

Za oknem pustki, znakiem tego gorzowianie jednak siedzą w domach. Komunikacja miejska nie chce wozić powietrza, więc tnie siatkę.

2020-03-18 08:27

Drugi dzień siedzenia w domu…

Przeżyłam. Dziwne to uczucie jednak, kiedy z aktywności zawodowej i nie tylko zawodowej wpada się w konieczność siedzenia w domu.

1234567
...
227»
(2265)