W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta , 1 kwietnia 2020

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2020-03-20 08:35

No i przyszła wiosna, telewizja mi powiedziała

Mamy pierwszy dzień astronomicznej wiosny. Jak się siedzi w domu, to zwyczajnie trudno to zauważyć.

2020-03-19 09:06

Kolejny dzień siedzenia w domu

Za oknem pustki, znakiem tego gorzowianie jednak siedzą w domach. Komunikacja miejska nie chce wozić powietrza, więc tnie siatkę.

2020-03-18 08:27

Drugi dzień siedzenia w domu…

Przeżyłam. Dziwne to uczucie jednak, kiedy z aktywności zawodowej i nie tylko zawodowej wpada się w konieczność siedzenia w domu.

2020-03-17 09:39

Pierwszy dzień siedzenia w domu

No to zaczęłam domowe siedzenie w nadziei, że za dwa tygodnie świat wróci do normy. Ale nie było to tylko siedzenie, bo musiałam pójść do pracy.

2020-03-16 00:02

Tak wracałam do miasta…

Musiałam, zwyczajnie musiałam pojechać do Skwierzyny. Droga w tamtą stronę była bez problemu. Powrotna też, ale klimat był jak z Hitchcocka.

2020-03-14 09:47

No i już wiadomo, trzeba przeczekać

Chyba już na zawsze 13 dzień miesiąca będzie obarczony jakimś strasznym odium. Myślę, że nie tylko ja byłam mocno zaskoczona obostrzeniami, jakie wprowadził rząd.


 

2020-03-13 09:07

Nie ma to, jak zdobywać katedrę

To już kolejna taka akcja, kiedy policja ściągała kogoś z murów katedry. Problem polega na tym, że nie był to jakiś smarkacz.

2020-03-12 00:32

I tak sobie szło trzech, i tak sobie przeklinali….

Szeroka kwarantanna w kraju wchodzi w życie. Nie mam makaronu ani kaszy w zapasie, mam trochę książek do przeczytania i trochę dobrej herbaty. A serio – podporządkuję się zaleceniom.

2020-03-11 09:05

Coś z tymi zabytkami wypadałoby zrobić

Wszyscy piszą o korona i słusznie, bo wirus zatacza coraz większe kręgi. Mnie natomiast uderza inna rzecz.

2020-03-10 09:34

Dobre informacje z magistratu

Miasto odchodzi od plastiku. Ma być ekologicznie, czysto i przyjaźnie dla natury. Czyżby pierwszym pierwiosnkiem dobrej zmiany miały być przesadzane drzewa?