W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Emilii, Julinana, Konstancji , 19 sierpnia 2019

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2019-08-03 00:00

No i wszystkie plany szlag jaśnisty trafił…

A miało być dobrze, a już witałam się z gąską. A tu masz babo placek i to z potężnym zakalcem. Przeziębić się w środku upalnego lata i to tak, że nie da się żyć, to tylko mnie się mogło przydarzyć.

2019-08-02 00:42

Bardzo dobra informacja, będzie rewitalizacja

Rewitalizacja Cmentarza Świętokrzyskiego, a na pewno jego części. Po latach walki w końcu się udało. Przykre, że znów miesza się do tego polityka.

2019-08-01 00:00

Jeśli zawyje syrena, trzeba się zatrzymać

Dziś dzień bardzo szczególny. Wiele było różnych powstań w historii, ale to i jeszcze jedno wcześniej mają znaczenie szczególne.

2019-07-31 08:44

Trochę się zdziwiłam, kiedy trafiłam na pocztę

Dawno nie byłam na gorzowskiej poczcie. No i muszę przyznać, że przeżyłam z lekka szok. Inna rzecz, że zwyczajnie się odzwyczaiłam od stania w kolejkach.

2019-07-30 00:11

Zastanawiałam się, co ta koparka tam robi

Widziałam jakiś czas temu malusią kopareczkę przy kamienicy przy Łokietka. Już był jakiś wydziabany dół. Teraz już wiem, po co to było.

2019-07-29 00:13

I znów kolejowy armagedon mnie dotknął

Już na początku weekendu zapowiadało się, że będzie źle. Miły nieznajomo-znajomy awizował, że pociągi stoją i ze stacyjki Gorzów nie da się nigdzie wyjechać. Pomyślałam sobie, może jednak mnie nie dotknie….

2019-07-27 00:40

Ja zwyczajnie nie wierzę, że to się wydarzy

Wczoraj dyrektor Książnicy udostępnił informację, kto tu zagości. W mediach społecznościowych to się stało. No i powiem tak. Jestem ogromnie zaskoczona i zadumiona oraz zauroczona.

2019-07-26 09:18

Wojna z upałem w mieście trwa

Wczoraj widziałam na ulicach miasta polewaczki. Do późna jeździły. Ledwo woda zdążyła spaść na asfalt, a droga już natychmiast robiła się sucha.

2019-07-25 00:55

Gorzów znów okazał się najbiedniejszym miastem

Po raz kolejny liczące się pismo Wspólnota ogłosiło swój ranking zamożności miast wojewódzkich. Po raz piąty miasto nasze jest na szarym końcu tego rankingu.

2019-07-24 00:15

Jest postęp w mojej wojnie o zieleń!!!

Już poważnie zwątpiłam w to, że radni mnie poprą w walce z przeniesieniem imprezy motorowej z nadwarciańskich błoń gdzie bądź. A tu taka niespodzianka.