W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Belii, Ludwika, Luizy , 25 sierpnia 2019

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2019-03-25 10:14

Terno, choć jest znane, staje się coraz bardziej znane

A to za sprawą mediów społecznościowych i ich zasięgu. Kilka dni temu Manuel Dębicki wrzucił do sieci filmik z próby zespołu. Oglądalność i pochwały zaskoczyły zespół mocno.

2019-03-23 00:41

Coraz bardziej podoba mnie się to, co dzieje się w Książnicy

Będzie tłumaczenie wspomnień Maksa Bahra. Będzie książka oraz konferencja poświęcona temu oświeconemu fabrykantowi. Wielkie brawa!!!

2019-03-22 00:29

Dużo intrygujących ptaszków pojawiło się w parku

Ptaki są kolorowe i zamieszkały na drzewach. Kolorowe malunki na przezroczystych foliach wyszły z rąk gorzowian.

2019-03-21 00:14

Czyżby archeologiczna sensacja się nam szykowała?

Archeo na razie jest mocno sceptyczne, ale gdyby się okazało, że dokopano się do pozostałości po kościele św. Jana, to byłaby rzeczywiście wielka sensacja. Ja bym bardzo chciała.

2019-03-20 00:27

Miasto ma nowy dzień, nowe miejskie święto, dzień wandala

Najpierw była dramatyczna informacja o tym, że ktoś zdewastował Fyrtel, czyli pieczołowicie budowane miejsce na osiedlu Staszica. A potem doszła jeszcze informacja o kradzieżach miedzianych elementów na ścieżce nad Kłodawką.

2019-03-19 12:42

Wiosna w astronomii już jest, za chwilę będzie w kalendarzu

Chłodno na razie i raczej deszczowo, ale to wcale nie odstrasza motocyklistów od wariackich jazd po drogach. Niestety.

2019-03-18 00:35

I znów gorzowianie posprzątali swoje miasto

To z wolna staje się tradycją. Jedni śmiecą na potęgę, innych to zwyczajnie wyprowadza z równowagi i ruszają, aby przywrócić klar. Super sprawa, ale jednak chyba nie o to chodzi.

2019-03-16 11:20

Milionowa gorączka ogarnęła nasze miasto

Z dużym zaskoczeniem oglądałam wczoraj, jak gorzowianie hurmem rzucili się do punktów z różnymi loteriami i grami. Jakoś chyba wszyscy chcą być milionerami.

2019-03-15 10:19

Nie rozumiem, po co ruszać znaki kulturowe

Już nie tylko Mickiewicz zmieni miejsca, ale także Jancarz będzie przesunięty. Obawiam się, że za jakąś chwilę zupełnie przestaniemy rozpoznawać miasto, w którym mieszkamy.

2019-03-14 00:28

Wraca na scenę kultowy spektakl o życiu Wróbelka Paryża

No i znów polecę do Osterwy. Znów sobie usiądę w kąteczku, tak, żeby wzruszeń nie było widać, bo tak mam, szlag i wszystkie plagi, że w teatrze się wzruszam.