W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Anieli, Juliana, Przemysława , 27 stycznia 2020

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2019-09-13 00:00

A kto nie był, niech żałuje…

Każdy, kto lubi architekturę, a mógł być w Miejskim Ośrodku Sztuki na arcyciekawym wykładzie, to niech zwyczajnie żałuje.

2019-09-12 09:51

No i jak tu znaleźć ten teatr?

Ten teatr, czyli Osterwę gorzowskiego. Też na początku nie zrozumiałam, o co mnie pyta dwóch fajnych chłopaków, ale metodą żabich skoków doszliśmy do porozumienia.

2019-09-11 09:15

Przeszłam się jednak przez park Siemiradzkiego

No cóż. Wiedziałam, że mogę się bać i rzeczywiście się przestraszyłam. Na razie widać tylko mnóstwo poręczy i rozryty trawnik.

2019-09-10 09:17

Mural na prywatnym domu

Rzadko się zdarza, aby coś naprawdę ładnego i wychodzącego poza prywatną sferę pojawiało się na prywatnych posesjach. Tak się stało z muralem na Piaskach.

2019-09-09 06:54

I znów jak bumerang wraca kwestia śmieci…

Tym razem znów wraca kwestia śmieci porzucanych i podrzucanych. A wydawało się, że już  z tym powinien być spokój.

2019-09-06 08:37

Galopkiem przed strażą, galopkiem…

Ze zdumieniem patrzyłam na kilka osób, które chciały przejść przez ulicę i to tuż przed rozpędzoną strażą pożarną. Jednak na naszych zawsze można liczyć.

2019-09-05 08:39

Będzie przewodnik po murawach

I to jest dobra wiadomość. Będzie przewodnik po Murawach Kserotermicznych. PTTK Ziemi Gorzowskiej konsekwentnie realizuje swoje cele.

2019-09-04 09:01

Budek ci u nas dostatek, ciągle są jakieś nowe

Trudno mi uwierzyć, że ktoś chce sprzedawać pączki w centrum miasta przy rozbabranym od lat skrzyżowaniu. Ale jednak to prawda.

2019-09-03 08:49

No i ożywiło się nam trochę miasto

Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ożywiło się miasto. Zawsze tak jest, kiedy zaczyna się rok szkolny. Mnie to cieszy, ale z drugiej strony pewne rzeczy mnie zdumiewają.

2019-09-02 06:58

Kolej przygotowała niemiłą niespodziankę

Miły pan konduktor powiedział mi wczoraj, że jak zechcę jutro wracać do Skwierzyny, to muszę się upewnić, jak mam jechać, bo znów zonk, czyli zmiana sposobu komunikacji. No i się upewniłam.