W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Eleonory, Lenki, Kiejstuta , 21 lutego 2020

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2019-09-26 09:37

Pola nadziei się powiększają

Rusza kolejna akcja Pól Nadziei. Każdy może posadzić żółty kwiatek. Jedna z ciekawszych akcji stale rośnie.

2019-09-25 09:23

Tańczą, grają i śpiewają

No tak, lato definitywnie dobiegło końca. I wcale nie mam na myśli pogody, a wysyp anonsów o zajęciach pozaszkolnych.

2019-09-24 00:00

Tramwajki wyjadą na trasę…. Doprawdy?

Oj, nareszcie, pomyślałam, ale zaraz po chwili zrozumiałam, że tylko na kawałeczku torów i tylko po to, aby się szkolić albo też nie wiem, po co

2019-09-23 08:54

Plac zabaw w końcu otwarty

Wielkie dzieło pomocy dzieciom ruszyło. Trzeba się było nagadać i napisać, aby tak się stało. Swoją drogą to taki papierek lakmusowy…

2019-09-21 10:00

Stawianie na ekologię

No i nareszcie dobry ruch. Nie tylko woda w dzbankach na sesjach Wysokiej Rady, ale i dalsza redukcja plastiku z życia publicznego. Jestem jak najbardziej za.

2019-09-20 09:29

W kwestii murali nadal będzie…

Jak wiadomo, stolicą murali, takich ciekawych i ładnych jest Białystok. Ale Miasto nasze szybką szagą się do tego zaszczytnego tytułu zbliża. Moim zdaniem oczywiście.

2019-09-19 00:00

Renetki na gorzowskim rynku

Dorodne jasnożółte, kwaskowate jabłka można kupić na gorzowskim rynku. Po latach gadania o kultowej renecie landsberskiej znów ona fizycznie jest.

2019-09-18 09:06

Pan Jazz dojechał do warszawskiego Akwarium

Gorzowianie tę książkę już znają, teraz pozna ją szersze środowisko jazzowe w kraju. Historia Małej Akademii Jazzu dziś w Akwarium.

2019-09-17 09:20

Dobry pomysł, choć chyba za późno

Urząd zaczął się zastanawiać nad tym, czy może Wełnianego Rynku nie uczynić deptakiem, może i kawałek Hawelańskiej też. Szkoda, że dopiero teraz.

2019-09-16 06:55

No i znów mnie z lekka, a właściwie mocno zatkało

Obejrzałam sobie w necie najnowszy klip wyprodukowany przez miasto. I nie wiem, śmiać się, czy plakać.