W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Emila, Karoliny, Kary , 5 sierpnia 2020

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2020-02-29 08:41

Złota Rączka znów będzie pomagać mieszkańcom

Jeden z naprawdę niewielu udanych pomysłów magistrackich ma kontynuację. Bardzo dobrze, że znów fachowcy będą pomagać seniorom.

2020-02-28 00:00

Moja ulubiona pisarka z Wawrzynem Literackim!!!! Znów!!!

To się chyba zdarzyło po raz pierwszy w dziejach tej nagrody. Pani Zofia Mąkosa dostała znów Lubuski Wawrzyn Literacki za Winne Miasto.  Drugi w krótkim czasie.

2020-02-27 09:18

Kończy się remont katedry, zaczynam się obawiać

Bardzo dobrze, że choć małymi krokami, ale jednak widać koniec remontu najważniejszego kościoła w mieście. Z drugiej jednak strony wcale nie do końca dobrze.

2020-02-26 08:55

Jaka dobra wiadomość, pociągi wrócą

Jako zabita fanka podróży, zwłaszcza komunikacją publiczną, bo innych możliwości raczej nie mam, ucieszyłam się ogromnie, kiedy przeczytałam o planach reaktywacji kolei.

2020-02-25 00:00

Archeo znów bada ślady przeszłości

Rozbabrane centrum miasta co i rusz dostarcza niespodzianek. Ale jak kto się bierze za duże remonty w ścisłym, historycznym centrum starego średniowiecznego miasta, musi się z takimi niespodziankami mierzyć.

2020-02-24 00:00

Nie ma zimy, pada deszcz, szkoda, że wody nie umiemy zatrzymać

Jak do tej pory nie spadło w mieście ani grama śniegu. Nie było zimy i raczej nic nie wskazuje na to, żeby była. Za to pada deszcz….

2020-02-21 08:49

Koniec z zadłużaniem mieszkań

Ktoś może powiedzieć, że tak nie można. Nie powinno się wyrzucać ludzi z domów. No tak, a można zadłużać i dewastować mieszkania? Ano nie można.

2020-02-20 06:40

Ja się zwyczajnie doczekać nie mogę…

Ma to miasto szczęście do dobrych ludzi. Do ludzi, którzy potrafią połączyć pracę zawodową z pasją. Takich jest całkiem sporo, ale dziś trochę znów o ludziach z Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej będzie.

2020-02-19 08:52

Już zaczynam się bać… idzie przebudowa deptaku

No tak. Decyzja zapadła. Będzie remont Szlaku Królewskiego. Konsorcjum już jest. Kasa na remont też. I zapewnienia, że tym razem nic się nie wydarzy.

2020-02-18 11:47

Będzie dochodzenie w sprawie jeży

Tyle dobrze, że chociaż to. Choć moim zdaniem i tak sprawa się rozmyje, bo przecież w kraju naszym tylko wariaci dbają o zwierzęta.