W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Lutosława, Normy, Pauliny , 26 stycznia 2021

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2020-08-08 10:03

Gorzów znów najbiedniejszym miastem

Jakoś mi umknęła ta informacja, ale nie jest to powód do radości. Niby nie jest źle, ale jednak jest  źle.

2020-08-07 08:30

Kurtyny wodne zaczynają działać

I znów przyszła piekielna gorączka, i znów trzeba się chronić przed słońcem, blaskiem i skwarem. Miasto właśnie uruchamia kurtyny wodne.

2020-08-06 08:40

Coraz bardziej życie się normalizuje

Choć zaraza nie odpuszcza, to jednak uczymy się z nią żyć. Uczy się też kultura, bo raczej innego wyjścia nie ma.

2020-08-05 00:41

I znów z ziemi coś ciekawego wylazło

Doprawdy w ciekawym mieście mieszkamy. Gdzie łyżka budowlańca w ścisłym centrum średniowiecznego miasta nie drapnie, to zawsze lub prawie zawsze znajdzie coś ciekawego. I także teraz się to stało.

2020-08-04 08:30

Pracowite wakacje młodych muzyków

Co i rusz, co jakiś czas dochodzą sygnały o kolejnych sukcesach młodych, a właściwie bardzo młodych muzyków. To znakomite wieści dla gorzowskiej kultury.

2020-08-03 00:35

Kogoś w końcu zmęczyły paciagi na ulicach

Otworzyłam po dość długim czasie Internet, a tu taka siurpryza. Ktoś zaczął zamalowywać podłe znaki i napisy na ulicy Dworcowej.

2020-08-01 09:32

Zawyją syreny, warto się zatrzymać na chwilę

Miasto tradycyjnie uczci pamięć Powstania Warszawskiego włączeniem syren o 17.00. W godzinę W warto się zatrzymać choć na chwilę.

2020-07-31 00:57

Może powinniśmy wziąć przykład z sąsiada

Koszulki z logo, plecaczki, mapki, widokówki, i całą masę ciekawych gadżetów reklamowych można dostać w Punkcie Informacji Turystycznej. U nas? Ano nie.

2020-07-30 09:28

Teraz została już tylko legenda

Na Niebieskie Łąki fotograficzne przeniósł się Zenon Kmiecik, faktyczny ostatni ze Stolika nr 1. Została już tylko legenda….

2020-07-29 09:30

Wielkie koszenie trwa, a mnie telepie

Telepie mnie szlag jasnym, bo nie ma potrzeby tego robić. Nie ma potrzeby koszenia. No i telepie mnie kichanie.