W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Eleonory, Lenki, Kiejstuta , 21 lutego 2020

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2019-09-14 09:15

Czasu nie wystarczy, żeby to wszystko zobaczyć

Poszłam sobie na stronę internetową książnicy, a tu masz… kolorowy zawrót głowy. Jest tyle imprez, że zwyczajnie nikt nie da rady.

2019-09-13 00:00

A kto nie był, niech żałuje…

Każdy, kto lubi architekturę, a mógł być w Miejskim Ośrodku Sztuki na arcyciekawym wykładzie, to niech zwyczajnie żałuje.

2019-09-12 09:51

No i jak tu znaleźć ten teatr?

Ten teatr, czyli Osterwę gorzowskiego. Też na początku nie zrozumiałam, o co mnie pyta dwóch fajnych chłopaków, ale metodą żabich skoków doszliśmy do porozumienia.

2019-09-11 09:15

Przeszłam się jednak przez park Siemiradzkiego

No cóż. Wiedziałam, że mogę się bać i rzeczywiście się przestraszyłam. Na razie widać tylko mnóstwo poręczy i rozryty trawnik.

2019-09-10 09:17

Mural na prywatnym domu

Rzadko się zdarza, aby coś naprawdę ładnego i wychodzącego poza prywatną sferę pojawiało się na prywatnych posesjach. Tak się stało z muralem na Piaskach.

2019-09-09 06:54

I znów jak bumerang wraca kwestia śmieci…

Tym razem znów wraca kwestia śmieci porzucanych i podrzucanych. A wydawało się, że już  z tym powinien być spokój.

2019-09-06 08:37

Galopkiem przed strażą, galopkiem…

Ze zdumieniem patrzyłam na kilka osób, które chciały przejść przez ulicę i to tuż przed rozpędzoną strażą pożarną. Jednak na naszych zawsze można liczyć.

2019-09-05 08:39

Będzie przewodnik po murawach

I to jest dobra wiadomość. Będzie przewodnik po Murawach Kserotermicznych. PTTK Ziemi Gorzowskiej konsekwentnie realizuje swoje cele.

2019-09-04 09:01

Budek ci u nas dostatek, ciągle są jakieś nowe

Trudno mi uwierzyć, że ktoś chce sprzedawać pączki w centrum miasta przy rozbabranym od lat skrzyżowaniu. Ale jednak to prawda.

2019-09-03 08:49

No i ożywiło się nam trochę miasto

Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ożywiło się miasto. Zawsze tak jest, kiedy zaczyna się rok szkolny. Mnie to cieszy, ale z drugiej strony pewne rzeczy mnie zdumiewają.