W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Lutosława, Normy, Pauliny , 26 stycznia 2021

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2020-07-28 08:54

Chyba jednak pojadę do Kostrzyna

Pojechał tam ostatnio Jurek Owsiak, żeby choć przez chwilkę poczuć energię, lat minionych. Chyba też się na chwilkę wybiorę.

2020-07-27 08:47

Miasto może stanąć na głowie, a i tak to nic nie da…

Nie da, bo jak sami mieszkańcy nie powalczą, to nic się nie zmieni. A chodzi mi konkretnie o to coś, w co się zamieniają tereny rekreacyjne.

2020-07-25 09:41

Miasto zapowiada porządki wokół Chrobrego

No i lepszej informacji dnia być nie mogło. Magistrat zapowiada, że chce szeroko patrzeć na miasto i będą porządki przy niegdysiejszym Szlaku Królewskim.

2020-07-24 08:47

Deptak coraz bardziej rozkopany

Nie wiem, do czego służą takie wielkie świdry, ale takie coś właśnie pojawiło się na Chrobrego. Remont rozkręca się coraz bardziej.

2020-07-23 08:27

Może czas pomyśleć i o tym skwerze

W mediach społecznościowych jakiś czas temu pokazały się fotki ze Skweru Wolności. Temat znów wrócił, bo tam wygląda, jak wygląda…

2020-07-22 08:46

Już wiem, kto odpowiada za śmiecenie w mieście

No i koniec ze zżymaniem się na śmieci walające się po mieście. Bo ptaków się nie przegoni a starszym się pewnych rzeczy nie wytłumaczy.

2020-07-21 08:54

Wizyta czeskich gości, może przyjadą inni

Przez weekend w Mieście i okolicy gościły panie z Czech, dokładnie dziennikarka i wicedyrektor Instytutu Polskiego w Pradze. W efekcie mamy oczekiwać zlotu gości spragnionych – golfa?

2020-07-20 00:59

No i jest 150 wycieczek…

Z trudem, bo czasu jakoś mi braknie, ale w końcu dobiłam do 150 wycieczek pieszych z moim ulubionym klubem – Naszą Chatą.

2020-07-17 09:29

O nieprzyjemnościach czytania na ulicy

Od jakiegoś czasu wiem, że nie lubię elektrycznych hulajnóg. Od wczoraj wiem, że bardzo ich nie lubię.

2020-07-16 08:43

A jednak ludzie chodzą do Filharmonii

Chodzą i lubią. Przekonałam się o tym w niecodziennych okolicznościach przyrody. I nie ukrywam, szalenie mnie się to podoba.