W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Danieli, Bohdana, Julii , 10 grudnia 2019

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2019-06-20 00:50

Słowo się rzekło, kobyłka u płota

Jak zapowiedziałam, tak zrobiłam. Wczoraj do biura prezydenta oraz przewodniczącego Rady Miasta zaniosłam pismo, w którym jako mieszkanka domagam się od odstąpienia organizacji imprezy motorowej na nadwarciańskich łąkach.

2019-06-19 00:45

Kolejne szkodliwe dziwactwo się szykuje

Nie uwierzyłam, zwyczajnie nie uwierzyłam, że ktoś może wpaść na coś tak nieprawdopodobnego.

2019-06-18 00:59

Długo się nie wybiorę w tamten kątek

Zawiało mnie do parku Wiosny Ludów. Ostatnimi czasy nieczęsto tam zaglądam. A teraz już wiem, że na pewno sporo wody upłynie, zanim podejdę do placu zabaw.

2019-06-17 00:36

I znów kolejny rozdział o Przemysłówce

Miasto nie odpuszcza, miasto ma nadzieję, że uda się wyremontować Przemysłówkę, ten paskudny relikt dziwnego myślenia, że jak staną w historycznym centrum takie budynki, to choć trochę Katedrę zasłonią.

2019-06-15 09:22

Po raz pierwszy od lat oglądałam Opole

Mam na myśli Festiwal Piosenki w Opolu. A to za sprawą pani Magdy Bańkowskiej-Moskwy. Oj, gratulacje wielkie.

2019-06-14 00:32

Ważna i ciekawa wystawa w Rokitnie

Kiedy poszłam sobie do Muzeum, żeby zobaczyć wystawę archeologiczną, na której pokazano, co archeo znalazło po pożarze wieży katedralnej, miałam jedno marzenie. No i się cały czas ziszcza.

2019-06-13 00:05

Nawałnice nad miastem coraz bardziej mnie przestraszają

Nigdy nie lubiłam burzy, nawet niezbyt dużej. A teraz te nawałnice powodują, że siedzę mocno zestrachana we własnym domu.

2019-06-12 00:20

Zaczynam się zastanawiać, jak na Woodstock pojadę

Pociągów specjalnych do Kostrzyna niet. Kolej musi dbać o komfort przejazdu swoich pasażerów. Pociągów na festiwal niet. Teraz usłyszałam, że żadne tam nie pojadą, bo pasażerowie narzekają.

2019-06-11 09:00

Warto się czasami wybrać na wycieczkę

Dwa dni spędziłam, ale nie tylko ja, bo i garść przemiłych znajomych w Lubniewicach. Powód – obchody 70-lecia biblioteki. Nie przypuszczałam, że będzie aż tak zajmująco.

2019-06-10 00:45

I znów zaczyna być prościej podróżować

Pociągi pierwsze pojechały po estakadzie. To znakomita informacja. Bo jednak prościej pojechać z dworca centralnego niż telepać się z bagażem na wschodni.