W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Benedykta, Kariny, Olgi , 11 lipca 2020

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2020-01-14 08:56

Najbardziej rekordowy rekord w historii orkiestry

Ponad 360 tys. złotych wrzucili gorzowianie do puszek, wylicytowali w różnych licytacjach. Nikt chyba nie liczył na taki wynik.

2020-01-13 00:03

No i znów zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy!!!

Właściwy pieniądz wpłaciłam na WOŚP w sobotę z konta. Ale miałam w portfelu kilka monetek, bo mam zwykłą i zarazem niezwykłą przyjemność wrzucać do skarbonek monetki niewielkie.

2020-01-11 12:42

Liczba samochodów chyba przekroczyła masę krytyczną

Ze zdumieniem przeczytałam, że w Mieście jest ponad 100 tys. samochodów. To znaczy, że za chwilę aut i auteczek będzie więcej niż mieszkańców.

2020-01-10 00:00

Jestem jak najbardziej za rondem WOŚP!!!!

Radni złożyli interpelację w tej sprawie. To znaczy, żeby banalne Rondo Szpitalne stało się rondem WOŚP. Trzeba mieć nadzieję, że się uda.

2020-01-09 13:01

„Może MZK powinno pojechać na wyjazdy studyjne”

Po przeczytaniu artykułu, który ukazał się dnia 28.12.2019 r. pt. „Może MZK powinno pojechać na wyjazdy studyjne” autorstwa Pani Renaty Ochwat  informuje, iż Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. również jest tego samego zdania, że nie da się porównać komunikacji miejskiej w mieście liczącym ok. 120-tysięcy mieszkańców (Gorzów Wlkp.) z miastem liczącym ponad 540-tysięcy mieszkańców (Drezno) natomiast cała aglomeracja drezdeńska ma ponad 1 milion mieszkańców ponieważ to nie ta skala funkcjonowania komunikacji miejskiej oraz nie ten budżet przekazywany na jej funkcjonowanie.

2020-01-09 00:00

Znów społecznicy pójdą sprzątać brzegi Srebrnej

To już tradycja, że raz do roku turyści, krajoznawcy i zwyczajnie dobrzy ludzie zarwą część soboty, żeby posprzątać dolinkę Srebrnej. Szkoda, że to robić wciąż trzeba. Dobrze, że ludziom się chce.

2020-01-08 09:03

Wraca Złota Rączka i bardzo dobrze, że wraca

Z tej informacji na pewno ucieszyli się wszyscy, którzy nie umieją sobie poradzić z drobnymi naprawami w domu. Moim zdaniem to najfajniejszy sposób pomocy starszym.

2020-01-07 09:20

I na szczęście koniec długich weekendów

Skończył się pierwszy najdłuższy weekend nowoczesnej Europy w tym roku. Jeden z niewielu naprawdę długich, jakie nam się przytrafią. I bardzo dobrze.

2020-01-04 09:53

Jeszcze się dobrze rok nie rozkręcił, a tu masz

Jednak Gorzów to stan umysłu. Na tubylców można liczyć jak na wszystko, co jest w przysłowiach.

2020-01-03 08:28

A o Stefanii zrobiło się głośno…

Zwyczajnie mnie zamurowało, kiedy wczoraj po południu oglądałam bardzo obszerny materiał z miasta w ulubionej telewizji. No i tym razem było to pochwalne.