W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Mascelego, Walerii, Włodzimierza , 16 stycznia 2019

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2018-12-19 00:21

Chcą upamiętnienia niezwykłego człowieka

Zbigniewa Czarnucha, wybitnego historyka znają w Gorzowie niemal wszyscy, którzy się interesują historią.

2018-12-18 00:29

Ścieżka jeszcze nie gotowa, a już do poprawki

No i znów wychodzi na to, że gorzowianie są marudni. Bo już wytykają błędy, jakie widzą na tej dziwacznej ścieżce nad Kłodawką.

2018-12-17 00:47

I znów mamy to, co mieliśmy przed remontem

Świeżo zrewitalizowany ugór po byłym kinie Kopernik zamienia się znów w to, czym był przed rewitalizacją za ciężki pieniądz. W odchodkownię dla okolicznych czworonogów.

2018-12-15 12:06

Jestem dość nieprzyjemnie zaskoczona

Dawno nie byłam w Miejskim Ośrodku Sztuki. Jakoś szlaki inaczej mnie się układają ostatnio. A teraz już wiem, dlaczego jakoś tak omijałam to miejsce.

2018-12-14 00:51

Znów paliła się katedra? Na szczęście to fałszywy alarm

Pali się wieża katedralna! Taki głos przyszedł wczoraj około 19.00. Siedziałam w domu i coś tam pisałam. Ale taka informacja…Dawaj w te dyrdy – ubieram się i lecę.

2018-12-13 00:32

Co chwilkę jakieś ciekawe odkrycie

Archeolodzy nie mogą narzekać. Co i rusz coś nowego znajdują. Tym razem szkielet z końcówki średniowiecza.

2018-12-12 00:20

A jednak wielkie strzelanie na sylwestra będzie

Powiększa się lista miast, które oficjalnie rezygnują z fajerwerków na sylwestra. Na tej chlubnej liście zabraknie Miasta nad Wartą.

2018-12-11 00:44

No i jednak pojadę do Wawy przez moją Skwierzynę

Jakoś nie bardzo dowierzałam, że jednak pociągi znów pojadą w kraj przez Skwierzynę. Bo co innego zapowiedzi, a co innego decyzja i obowiązujący rozkład.

2018-12-10 00:13

Jak dobrze się jednak gdzieś tam wybrać, choćby niedaleko

Przeżyłam. Co więcej, gdyby ktoś do mnie zadzwonił i powiedział, Ochwat, dawaj choć tylko na kawę do Berlina, to ja natychmiast jadę… Jakoś z pracą zawodową bym sobie ułożyła… Ale jadę.

2018-12-08 10:07

O pewnej choince będzie, choć jest ich całkiem sporo

Zauroczyła mnie choinka przy stadionie Stali. Zobaczyłam ją dzięki przemiłej znajomej. I tak sobie pomyślałam, że może być pięknie bez żadnych napinek.