W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Arety, Marty, Marcina , 24 października 2019

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2019-09-18 09:06

Pan Jazz dojechał do warszawskiego Akwarium

Gorzowianie tę książkę już znają, teraz pozna ją szersze środowisko jazzowe w kraju. Historia Małej Akademii Jazzu dziś w Akwarium.

2019-09-17 09:20

Dobry pomysł, choć chyba za późno

Urząd zaczął się zastanawiać nad tym, czy może Wełnianego Rynku nie uczynić deptakiem, może i kawałek Hawelańskiej też. Szkoda, że dopiero teraz.

2019-09-16 06:55

No i znów mnie z lekka, a właściwie mocno zatkało

Obejrzałam sobie w necie najnowszy klip wyprodukowany przez miasto. I nie wiem, śmiać się, czy plakać.

2019-09-14 09:15

Czasu nie wystarczy, żeby to wszystko zobaczyć

Poszłam sobie na stronę internetową książnicy, a tu masz… kolorowy zawrót głowy. Jest tyle imprez, że zwyczajnie nikt nie da rady.

2019-09-13 00:00

A kto nie był, niech żałuje…

Każdy, kto lubi architekturę, a mógł być w Miejskim Ośrodku Sztuki na arcyciekawym wykładzie, to niech zwyczajnie żałuje.

2019-09-12 09:51

No i jak tu znaleźć ten teatr?

Ten teatr, czyli Osterwę gorzowskiego. Też na początku nie zrozumiałam, o co mnie pyta dwóch fajnych chłopaków, ale metodą żabich skoków doszliśmy do porozumienia.

2019-09-11 09:15

Przeszłam się jednak przez park Siemiradzkiego

No cóż. Wiedziałam, że mogę się bać i rzeczywiście się przestraszyłam. Na razie widać tylko mnóstwo poręczy i rozryty trawnik.

2019-09-10 09:17

Mural na prywatnym domu

Rzadko się zdarza, aby coś naprawdę ładnego i wychodzącego poza prywatną sferę pojawiało się na prywatnych posesjach. Tak się stało z muralem na Piaskach.

2019-09-09 06:54

I znów jak bumerang wraca kwestia śmieci…

Tym razem znów wraca kwestia śmieci porzucanych i podrzucanych. A wydawało się, że już  z tym powinien być spokój.

2019-09-06 08:37

Galopkiem przed strażą, galopkiem…

Ze zdumieniem patrzyłam na kilka osób, które chciały przejść przez ulicę i to tuż przed rozpędzoną strażą pożarną. Jednak na naszych zawsze można liczyć.