W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Emilii, Julinana, Konstancji , 19 sierpnia 2019

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2019-07-09 00:11

Moja prywatna wojna o zielone, odsłona druga

Tuż przed swoją podróżą marzeń zaniosłam do magistratu list, w którym zaprotestowałam przeciwko organizacji imprezy motorowej na nadwarciańskich błoniach. Odpowiedzi nie dostałam, więc napisałam znowu.

2019-07-08 00:32

No i definitywnie skończył się urlop

Wakacje się dopiero zaczęły, a ja już po urlopie. Co prawda, moje wakacje to była podróż marzeń i więcej niż podróż marzeń. Teraz to już tylko praca.

2019-07-05 00:00

Lato się zaczęło, harcerzy wywiało do Łukęcina

Od zawsze, no prawie od zawsze gorzowscy harcerze wyjeżdżają na lato z miasta. Zwykle w kierunku na Bałtyk, czyli do bazy w Łukęcinie. Tak i też zrobili tym razem.

2019-07-04 00:00

Lubuskie wyschło na wiór

Takie są najnowsze informacje od speców od pogody. Ale każdy z nas też to widzi. Susza rolnicza dotarła do nas i nikt nie wie, co z nią zrobić.

2019-07-03 08:29

Miastu już mojemu na urodziny

Szacowne urodziny obchodzi Miasto, które już chyba mogę nazywać moim, choć urodzeni tu i wykształceni gorzowianie będą się zapewne burzyć. Ale skoro mieszkam tu już 19 lat, to chyba mogę mówić, że moje ci ono jest.

2019-06-20 00:50

Słowo się rzekło, kobyłka u płota

Jak zapowiedziałam, tak zrobiłam. Wczoraj do biura prezydenta oraz przewodniczącego Rady Miasta zaniosłam pismo, w którym jako mieszkanka domagam się od odstąpienia organizacji imprezy motorowej na nadwarciańskich łąkach.

2019-06-19 00:45

Kolejne szkodliwe dziwactwo się szykuje

Nie uwierzyłam, zwyczajnie nie uwierzyłam, że ktoś może wpaść na coś tak nieprawdopodobnego.

2019-06-18 00:59

Długo się nie wybiorę w tamten kątek

Zawiało mnie do parku Wiosny Ludów. Ostatnimi czasy nieczęsto tam zaglądam. A teraz już wiem, że na pewno sporo wody upłynie, zanim podejdę do placu zabaw.

2019-06-17 00:36

I znów kolejny rozdział o Przemysłówce

Miasto nie odpuszcza, miasto ma nadzieję, że uda się wyremontować Przemysłówkę, ten paskudny relikt dziwnego myślenia, że jak staną w historycznym centrum takie budynki, to choć trochę Katedrę zasłonią.

2019-06-15 09:22

Po raz pierwszy od lat oglądałam Opole

Mam na myśli Festiwal Piosenki w Opolu. A to za sprawą pani Magdy Bańkowskiej-Moskwy. Oj, gratulacje wielkie.