W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Edwarda, Marleny, Seweryna , 23 października 2019

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2019-09-05 08:39

Będzie przewodnik po murawach

I to jest dobra wiadomość. Będzie przewodnik po Murawach Kserotermicznych. PTTK Ziemi Gorzowskiej konsekwentnie realizuje swoje cele.

2019-09-04 09:01

Budek ci u nas dostatek, ciągle są jakieś nowe

Trudno mi uwierzyć, że ktoś chce sprzedawać pączki w centrum miasta przy rozbabranym od lat skrzyżowaniu. Ale jednak to prawda.

2019-09-03 08:49

No i ożywiło się nam trochę miasto

Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ożywiło się miasto. Zawsze tak jest, kiedy zaczyna się rok szkolny. Mnie to cieszy, ale z drugiej strony pewne rzeczy mnie zdumiewają.

2019-09-02 06:58

Kolej przygotowała niemiłą niespodziankę

Miły pan konduktor powiedział mi wczoraj, że jak zechcę jutro wracać do Skwierzyny, to muszę się upewnić, jak mam jechać, bo znów zonk, czyli zmiana sposobu komunikacji. No i się upewniłam.

2019-08-31 09:53

Okolice Gorzowa robią się coraz ciekawsze

Tu jakiś festyn, tu jakaś rocznica, tu coś. Dzieje się wokół miasta, dzieje dużo ciekawego. Dobrze, że z tego jeszcze jakieś książki zostają.

2019-08-30 09:08

Nie uwierzyłam, że to się może stać

Szłam sobie i nagle zonk, nie ma. Nie ma. Paskudne kasty sygnowane przez Polski Czerwony Krzyż zniknęły z pięknego skwerku nad Kłodawką.

2019-08-29 08:46

Fajny napis się na pewnej budzie pojawił

Nie ma to, jak zobaczyć  dobre słowo. Zobaczyć – znaczy przeczytać. I choć zostało ono napisane na pewnej budzie, to i tak mnie się na duszy zrobiło lepiej.

2019-08-28 08:47

Coraz więcej ludzi sprząta przed swoimi firmami

Myślałam, że tylko strażacy i Marek tak mają, że codziennie sprzątają chodniki przed swoimi budynkami. Ostatnio przekonałam się, że takich jest znacznie więcej.

2019-08-27 00:00

Coś tam w magistracie jednak drgnęło

Zamiast plastikowych butelek z wodą, dzbanki i szklanki. Pierwsza jakościowa zmiana w kwestii ochrony środowiska. Oby więcej takich było.

2019-08-26 00:00

To był niebywały weekend, dawno mnie się taki nie zdarzył

Najpierw Raj, potem koncert w Filharmonii. Mówią, nigdy za wiele muzyki. Fakt, nigdy. Ale takiej pięknej, tak zagranej, to jednak jest prezent od losu.