W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Anieli, Juliana, Przemysława , 27 stycznia 2020

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2019-10-07 00:00

Sąsiedztwo ryczało, wcale się nie dziwię

W sobotni wieczór wracałam z teatru. Miasto było jakieś takie poruszone. Co i rusz gdzieś tam ktoś ryczał. W okolicach mego domu było głośno. Bardzo.

2019-10-05 09:50

No a teraz się narażę tym, co sport uprawiają…

Ze zdumieniem przeczytałam, że w niedzielę, czyli jutro przez pół dnia trudno będzie przejechać przez miasto, bo jakieści zawody sportowe będą na trasie średnicowej. No cóż.

2019-10-04 08:48

Park będzie jak nowy…

No i się dokonuje, park Wiosny Ludów idzie do rewitalizacji. Ma stanąć domek dla ptaków i coś tam jeszcze. Już się boje.

2019-10-03 00:02

I znów o Gorzowie poszedł zły przekaz

Jak to jest, że tylko złe informacje trafiają do ogólnych mediów? Wczoraj media te właśnie zagotowały się od informacji o przedszkolance, która biła dzieci.

2019-10-02 00:00

Lubuski Kongres Kobiet będzie obradował

Po raz zresztą jedenasty. Zjadą się kobiety, które robią bardzo wiele w przestrzeni publicznej. I co ważne. Będą tam też i gorzowianki, przynajmniej ja mam taką nadzieję, że będą.

2019-10-01 08:42

Już zaczynam się bać, ale chyba nie ja jedna

Miasto ogłosiło, że będzie przetarg na przebudowę Chrobrego. Jednym słowem – Trakt Królewski ma odzyskać blask.

2019-09-30 00:00

Na grzyby, na grzyby, wszyscy na grzyby…

Nie pamiętam takiego roku, jeśli chodzi o grzyby. Zbieram i jem je od dziecka smarkatego, ale czegoś takiego zwyczajnie nie pamiętam.

2019-09-28 09:25

Słoik gorzowski poszukiwany

Miasto zaprosiło do konkursu na potrawę z renetki, którą da się zamknąć w słoiku. No i ma to być taki produkt, jak nie przymierzając, krakowskie precle.

2019-09-27 09:18

Tajemnicze miejsca w mieście są

Właśnie takie jedno odkryłam, oczywiście dzięki pomocy neta i wszędobylskich tubylców. Ale rzeczywiście jest to jakaś tajemnica.

2019-09-26 09:37

Pola nadziei się powiększają

Rusza kolejna akcja Pól Nadziei. Każdy może posadzić żółty kwiatek. Jedna z ciekawszych akcji stale rośnie.