W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Benedykta, Kariny, Olgi , 11 lipca 2020

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2020-03-14 09:47

No i już wiadomo, trzeba przeczekać

Chyba już na zawsze 13 dzień miesiąca będzie obarczony jakimś strasznym odium. Myślę, że nie tylko ja byłam mocno zaskoczona obostrzeniami, jakie wprowadził rząd.


 

2020-03-13 09:07

Nie ma to, jak zdobywać katedrę

To już kolejna taka akcja, kiedy policja ściągała kogoś z murów katedry. Problem polega na tym, że nie był to jakiś smarkacz.

2020-03-12 00:32

I tak sobie szło trzech, i tak sobie przeklinali….

Szeroka kwarantanna w kraju wchodzi w życie. Nie mam makaronu ani kaszy w zapasie, mam trochę książek do przeczytania i trochę dobrej herbaty. A serio – podporządkuję się zaleceniom.

2020-03-11 09:05

Coś z tymi zabytkami wypadałoby zrobić

Wszyscy piszą o korona i słusznie, bo wirus zatacza coraz większe kręgi. Mnie natomiast uderza inna rzecz.

2020-03-10 09:34

Dobre informacje z magistratu

Miasto odchodzi od plastiku. Ma być ekologicznie, czysto i przyjaźnie dla natury. Czyżby pierwszym pierwiosnkiem dobrej zmiany miały być przesadzane drzewa?

2020-03-09 09:03

Nie można dać się zwariować

Jest korona w Gorzowie! Nie ma korona w Gorzowie! Jest na pewno, tylko nikt o tym nam nie mówi!!!! Takie komentarze słyszałam w drodze do pracy.

2020-03-07 09:53

Kilka kolejnych spostrzeżeń o koronawirusie

Jak opadły pierwsze emocje po decyzji władz o odwołaniu imprez, naszły mnie pewne refleksje. Bo to jednak trochę dziwne…

2020-03-06 00:02

Koronawirus dopadł nas wszystkich….

Odwołane imprezy sportowe, kulturalne. Nawoływanie decydentów do zachowania ostrożności. To pierwsze znaki zapobiegania epidemii, która niestety jest.

2020-03-05 09:01

Niepełnosprawnym ma być w mieście prościej

Od jakiegoś czasu różne firmy i instytucje starają się ułatwić życie niepełnosprawnym. Do nich dołącza MZK. I bardzo dobrze.

2020-03-04 09:18

Nie mogę patrzeć na zniszczenia

Szłam ostatnio ulicą, którą rzadko chodzę i serce mnie bolało. Co i rusz widziałam zniszczoną elewację.