W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Moje irytacje i fascynacje »
Konrada, Renaty, Witolda , 12 listopada 2019

Renata Ochwat

Moje irytacje i fascynacje

2019-07-24 00:15

Jest postęp w mojej wojnie o zieleń!!!

Już poważnie zwątpiłam w to, że radni mnie poprą w walce z przeniesieniem imprezy motorowej z nadwarciańskich błoń gdzie bądź. A tu taka niespodzianka.

2019-07-23 00:44

Dobra informacja, kamienica ma odzyskać blask

Jeśli to tylko okaże się prawdą, to pierwsza złożę ręce do oklasków. Ale mamy w mieście bardzo wiele przykładów, że obietnice inwestorów to jedno, a praktyka to drugie. W dodatku biegunowo różne.

2019-07-22 00:29

Sceny jak z westernu za moim oknem…

Pierwsza sobota w domu od bardzo długiego czasu. A tu takie rzeczy… A cały czas twierdziłam, że mieszkam w spokojnym zakątku miasta.

2019-07-18 23:08

Kolejne rusztowania urosły na mojej ulicy

Przyszłam do domu, a tu zonk. Coś się pojawiło za moim oknem. Jako że z lekka ślepawa jestem, to się przyjrzałam. No i co zobaczyłam? Ano rusztowania.

2019-07-18 00:50

Marszałek poratuje gorzowskie szkoły

Dobra informacja. Będzie kasa z województwa na naprawę szkód uczynionych przez wielką wodę Mnie się podobają takie informacje.

2019-07-17 00:25

Idą zmiany, niekoniecznie dobre dla miasta

Nowe Miasto, historyczna dzielnica Landsbergu/Gorzowa się zmienia. Niektóre kamienice zyskują odnowioną twarz. Niektóre miejsca, nowe przeznaczenie. Oj, to chyba nie jest dobry pomysł.

2019-07-16 00:46

Mieszkańcom zmiany zaczynają się nie podobać

Poczytałam sobie trochę w necie opinii i głosów na temat zmian, jakie w mieście zachodzą cały czas. I wyszło mi na to, że nie tylko ja labidzę i narzekam.

2019-07-15 07:01

A pod Grunwaldem znów sobie powalczyli…

Odbyła się kolejna inscenizacja ważnej, choć nie do końca rozgranej zwycięsko bitwy na polach grunwaldzkich. Jak nie lubię rekonstrukcji, to tę podziwiam.

2019-07-12 00:06

I znów o mieście głośno w mediach

Znów poszedł przekaz w mediach ogólnych, że miasto na G istnieje i co więcej, istnieje całkiem okropnie. Przyznam, że zaczyna mnie to trochę martwić.

2019-07-11 06:50

Taka jest potęga dobrej uczelni

No i zaraz się gromy na moją głowę posypią, bo będę o Winnym Grodzie tym razem w generalności pisać. Mało, pisać, chwalić będę…