Żużel

Bogaty dorobek medalowy stalowców 2020-10-19 16:48

Żużel

Bogaty dorobek medalowy stalowców
Kolejny sezon żużlowy za nami. Analizując występy zawodników Moich Bermudów Stali Gorzów 2020 rok można uznać za bardzo udany.
Zmarzlik i Woźniak wicemistrzami świata! 2020-10-17 21:58

Żużel

Zmarzlik i Woźniak wicemistrzami świata!
Zaledwie z czternastu wyścigów składał się tegoroczny finał Speedway of Nations, który został rozegrany w Lublinie.
Deszcz pokonał żużlowe Speedway of Nations 2020-10-16 19:05

Żużel

Deszcz pokonał żużlowe Speedway of Nations
Piątkowa odsłona walki o medale w Speedway of Nations w Lublinie została odwołana.
Odszedł Andrzej Pogorzelski, wielki mistrz żużla 2020-10-16 14:00

Żużel

Odszedł Andrzej Pogorzelski, wielki mistrz żużla
Dzisiaj, 16 października, około godziny 10.00 odszedł Andrzej Pogorzelski. Jedna z pierwszych legend polskiego i gorzowskiego speedway’a.
Ostatni akord sezonu - Speedway of Nations 2020-10-15 16:23

Żużel

Ostatni akord sezonu - Speedway of Nations
Sezon żużlowy powoli dobiega końca. Ostatnią międzynarodową imprezą ma być Speedway of Nations, gdzie siedem ekip narodowych powalczy o ostatni komplet medali mistrzostw świata.
Kolejny ,,Szczakiel'' dla Bartosza Zmarzlika 2020-10-12 09:17

Żużel

Kolejny ,,Szczakiel'' dla Bartosza Zmarzlika
Poznaliśmy coroczne wyniki głosowania na ,,Szczakiele 2020'' - nagrody PGE Ekstraligi.
Wysoka porażka Stali, ale srebro także smakuje 2020-10-11 21:47

Żużel

Wysoka porażka Stali, ale srebro także smakuje
W drugim finałowym meczu o drużynowe mistrzostwo Polski Fogo Unia Leszno pokonała Moje Bermudy Stali Gorzów 59:30 i wywalczyła czwarty z rzędu mistrzowski tytuł.
Skromne zwycięstwo Stali po świetnym finiszu 2020-10-09 22:57

Żużel

Skromne zwycięstwo Stali po świetnym finiszu
W pierwszym finałowym meczu o drużynowe mistrzostwo Polski Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała Fogo Unię Leszno 46:44. W niedzielę odbędzie się rewanż na leszczyńskim stadionie im. Alfreda Smoczyka.
Jak rok parzysty, to finał dla Stali Gorzów (4) 2020-10-09 12:34

Żużel

Jak rok parzysty, to finał dla Stali Gorzów (4)
Niecodzienną serią dalej imponują żużlowcy Stali, którzy choć rozpoczęli sezon od sześciu porażek, to zdołali podtrzymać swoją wieloletnią tradycję.
Ostatni akt rywalizacji o mistrzostwo Polski 2020-10-09 00:22

Żużel

Ostatni akt rywalizacji o mistrzostwo Polski
Godziny już dzielą nas od pierwszego, finałowego spotkania o drużynowe mistrzostwo Polski na żużlu.