Kilka zaskoczeń w doborze zawodników 2023-10-04 00:10

Znana jest już pełna przyszłoroczna obsada na turnieje Grand Prix.
Trzecie miejsce na pożegnanie sezonu 2023-10-03 22:31

Żużel

Trzecie miejsce na pożegnanie sezonu
W Grudziądzu odbył się ostatni w tym sezonie finałowy turniej o Drużynowe Mistrzostw Polski Juniorów.
Historyczny sukces kapitana Stali Gorzów 2023-10-03 00:15

Żużel

Historyczny sukces kapitana Stali Gorzów
Martin Vaculik po raz pierwszy w karierze wywalczył medal indywidualnych mistrzostw świata.
Bartosz Zmarzlik: Fredrik był super rywalem do walki 2023-10-02 00:15

Żużel

Bartosz Zmarzlik: Fredrik był super rywalem do walki
Bartosz Zmarzlik królem światowego speedway’a. Polak po raz czwarty został indywidualnym mistrzem świata na żużlu. O tytule zadecydował ostatni wyścig.
Gorzowsko-zielonogórski duet mistrzem Europy! 2023-10-01 18:46

Żużel

Gorzowsko-zielonogórski duet mistrzem Europy!
Polscy żużlowcy wywalczyli dziewiąty w historii złoty medal Mistrzostw Europy Par na żużlu.
Bartosz Zmarzlik mistrzem świata! To czwarte jego złoto w karierze 2023-09-30 21:30

Żużel

Bartosz Zmarzlik mistrzem świata! To czwarte jego złoto w karierze
W rozgrywanym w Toruniu ostatnim tegorocznym turnieju o indywidualne mistrzostwo świata na najwyższym podium stanął  Bartosz Zmarzlik, który odebrał jednocześnie czwarty swój złoty medal indywidualnych mistrzostw świata.
To będzie wielki finał sezonu. Zmarzlik czy Lindgren? 2023-09-29 11:18

Żużel

To będzie wielki finał sezonu. Zmarzlik czy Lindgren?
W sobotę, 30 września odbędzie się ostatni tegoroczny turniej o medale indywidualnych mistrzostwach świata.
Szanse na zdobycie medalu zmalały do minimum 2023-09-27 20:49

Żużel

Szanse na zdobycie medalu zmalały do minimum
W trzecim finałowym turnieju o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów młodzi żużlowcy Stali Gorzów ponownie uplasowali się na czwartym miejscu.
Piękne ściganie w Pardubicach. Polak o krok od wygranej 2023-09-26 17:50

Żużel

Piękne ściganie w Pardubicach. Polak o krok od wygranej
W rozegranym w Pardubicach 75. turnieju Zlatej Prilby pierwszy raz w historii triumfował reprezentant Finlandii.
Woźniak podbił praską Marketę. Powtórzy ten wynik za rok? 2023-09-25 21:49