W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x

 
Jesteś tutaj » Home » Akademia im. Jakuba z Paradyża »
Augusta, Saturnina, Urbana, 31 października 2020
1234567
...
25»
(244)

Akademia im. Jakuba z Paradyża

Inauguracja Roku Akademickiego w AJP

2020-10-06 16:11

Inauguracja Roku Akademickiego w AJP

5 października br. odbyła się Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021 w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.

Album „Twych łąk i lasów mazajki”

2020-09-25 10:32

Album „Twych łąk i lasów mazajki”

Na dziedzińcu AJP przy ul. Teatralnej, 23 września 2020 r. odbyła się promocja albumu i wystawa prac Stanisławy Plewińskiej pt. ”Twych łąk i lasów mazajki”. Gości powitała JM Rektor prof. dr hab. Elżbieta Skorupska-Raczyńska, która jest autorką wstępu do albumu.

Jakub Czyżewski z dwoma złotymi medalami

2020-09-18 14:54

Jakub Czyżewski z dwoma złotymi medalami

W dniach 14-15 września br. podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce w Łodzi, Pan Jakub Czyżewski, student Wydziału Technicznego Akademii im. Jakuba z Paradyża zdobył dwa złote medale na 800m (z czasem 1:53.43) i 1500m (z czasem 4:05.81) w akademickiej klasyfikacji uczelni społeczno-przyrodniczych.

Album prac Stanisławy Plewińskiej

2020-09-14 14:13

Album prac Stanisławy Plewińskiej

Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie zaprasza na promocję albumu prac Stanisławy Plewińskiej pt.: „Twych łąk i lasów mazajki…”, która odbędzie się 23 września 2020 r. o godz. 16:30 na dziedzińcu Uczelni przy ul. Teatralnej 25 w Gorzowie Wielkopolskim. Album wydano dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Gminy Deszczno.

REKRUTACJA TRWA!

2020-09-07 15:33

REKRUTACJA TRWA!

Wejdź na stronę www.ajp.edu.pl, poprzez link http://ajp.edu.pl/ogolne-warunki-rekrutacji.html przejdź do panelu rekrutacyjnego i wybierz kierunek dla siebie!

AJP zaprasza Białorusinów na bezpłatne studia

2020-09-02 17:25

AJP zaprasza Białorusinów na bezpłatne studia

Mając na uwadze potrzeby wynikające z trudnej sytuacji, jaka panuje na Białorusi, włączając się tym samym w pomoc, Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim otwiera się na studentów z tego kraju oferując im bezpłatne studia.

Pielęgniarstwo – ruszyła elektroniczna rekrutacja

2020-08-26 13:27

Pielęgniarstwo – ruszyła elektroniczna rekrutacja

Pielęgniarstwo – to więcej niż zawód, dlatego rozpocznij studia na AJP w Gorzowie Wielkopolskim!!!

Gorzowska akademia wykształci pielęgniarki

2020-08-24 16:22

Gorzowska akademia wykształci pielęgniarki

Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie otrzymała uchwałę Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej pozytywnie opiniującą utworzenie studiów na kierunku pielęgniarstwo na poziomie studiów pierwszego stopnia o profilu praktycznym. W najbliższych dniach rozpocznie się rekrutacja na rok akademicki 2020/21.

Studiuj zarządzanie w AJP

2020-08-20 10:34

Studiuj zarządzanie w AJP

Interesuje Cię jak wygląda przedsiębiorstwo od wewnątrz? Jak nim zarządzać oraz kierować personelem? Chciałbyś poznać zagadnienia związane z reklamą, marketingiem i handlem? A może chciałbyś być odpowiedzialny za jakość lub logistykę w przedsiębiorstwie?

AJP  w nowym roku akademickim

2020-08-13 10:25

AJP w nowym roku akademickim

Zapraszamy do studiowania na kierunkach:

1234567
...
25»
(244)