W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x

 
Jesteś tutaj » Home » Akademia im. Jakuba z Paradyża »
Jaromira, Augustyna, Ingi , 28 maja 2020
1234567
...
23»
(226)

Akademia im. Jakuba z Paradyża

Prof. dr hab. Elżbieta Skorupska-Raczyńska Rektorem AJP

2020-05-26 14:58

Prof. dr hab. Elżbieta Skorupska-Raczyńska Rektorem AJP

Prof. dr hab. Elżbieta Skorupska-Raczyńska została wybrana na Rektora Akademii im. Jakuba z Paradyża na kadencję 2020-2024. Wyboru dokonało Uczelniane Kolegium Elektorów.

Energetyka - studia inżynierskie w AJP

2020-05-22 13:18

Energetyka - studia inżynierskie w AJP

Czy interesują Cię nowoczesne technologie w dziedzinie wytwarzania, przesyłu, rozdziału i użytkowania energii elektrycznej? Mamy dla Ciebie odpowiedni kierunek studiów, który rozwinie Twoje zainteresowania – Energetyka studia inżynierskie.

Studia na kierunku LOGISTYKA w AJP

2020-05-15 09:42

Studia na kierunku LOGISTYKA w AJP

Chcesz zarządzać systemem odpowiadania na potrzeby każdego konsumenta w przyszłości? Mamy kierunek dla Ciebie – logistyka transportu i spedycji!

Komunikacja medialna i społeczna

2020-05-14 13:44

Komunikacja medialna i społeczna

Masz żyłkę dziennikarza? W świecie mediów czujesz się jak ryba w wodzie? Studia na komunikacji medialnej i społecznej w AJP uczynią z Ciebie gwiazdę mediów ;)

Kryminologia stosowana – studiuj z nami

2020-05-12 16:26

Kryminologia stosowana – studiuj z nami

Chcesz związać swoją przyszłość pełniąc służbę dla dobra obywateli?

Filologia polska w AJP

2020-05-12 09:56

Filologia polska w AJP

Lubisz wygodny fotel, dobrą kawę i ciekawą książkę? Myślisz, że tak mogą wyglądać Twoje studia? Wybierz filologię polską w AJP!

Stawiamy na rozwój i praktykę

2020-05-08 20:07

Stawiamy na rozwój i praktykę

Studiowanie na AJP to nie tylko siedzenie w sali wykładowej i żmudne robienie notatek. Dla kogo jest kierunek Turystyka i Rekreacja?

Informatyka – studia dla zainteresowanych

2020-05-05 14:19

Informatyka – studia dla zainteresowanych

Czy interesują Cię nowoczesne technologie, a programowanie, czy sieci komputerowe to Twoja pasja? Mamy dla Ciebie odpowiedni kierunek studiów, który rozwinie Twoje zainteresowania – Informatyka studia inżynierskie i magisterskie*.

I Ty możesz zostać policjantem!

2020-05-04 14:32

I Ty możesz zostać policjantem!

Studiując na kierunku BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE będziesz miał szerokie możliwości przystąpienia do procesu rekrutacji w policji.

Szpital w Międzyrzeczu z płynem od AJP

2020-04-20 14:36

Szpital w Międzyrzeczu z płynem od AJP

W dniu 20 kwietnia 2020 r. Kanclerz AJP mgr Roman Gawroniak i zespół naukowców AJP pod kierownictwem mgr.  Inż. Krzysztofa Jankowskiego, mgr inż. Szymon Całuch i mgr inż. Mikołaj Tomasik, przekazali 80 l płynu do dezynfekcji dla Szpitala Międzyrzeckiego im. Pięciu Braci Międzyrzeckich.

1234567
...
23»
(226)