W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x

 
Jesteś tutaj » Home » Akademia im. Jakuba z Paradyża »
Ady, Aleksandra, Dagmary , 12 grudnia 2019
1234567
...
20»
(199)

Akademia im. Jakuba z Paradyża

Tatarzy i Karaimi w 100-lecie odzyskania niepodległości

2019-11-12 11:43

Tatarzy i Karaimi w 100-lecie odzyskania niepodległości

14 listopada 2019 r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie przy ul. Sikorskiego 107 w Gorzowie odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Tatarzy i Karaimi w 100-lecie odzyskania niepodległości”. 

Ptaki i owady w kulturach świata

2019-10-18 14:36

Ptaki i owady w kulturach świata

W dniach 14-16.10.2019 roku w Bibliotece Głównej Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie odbyła się Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa pod hasłem „Ptaki i owady w kulturach świata”.

Porozumienie o współpracy z administracją skarbową

2019-10-15 20:05

Porozumienie o współpracy z administracją skarbową

Kierując się potrzebą budowania społeczeństwa opartego na wiedzy oraz zgodnie z zasadami poszanowania wzajemnej niezależności, a także uwzględniając wzajemne korzyści, uznana została za celową współpraca pomiędzy Izbą Administracji Skarbowej w Zielonej Górze i Akademią im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim na rzecz rozwoju badań naukowych i prac naukowo-rozwojowych w ramach statutowych uprawnień i zadań.

Czek na dalszy rozwój naszej akademii

2019-10-04 16:13

Czek na dalszy rozwój naszej akademii

4 października 2019 r. JM Rektor prof. dr hab. Elżbieta Skorupska-Raczyńska odebrała z rąk społecznego doradcy Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wicepremiera Jarosława Gowina dr inż. Stanisława Iwana czek na realizację projektu „AKADEMIA 2.0.” rozwój AJP w Gorzowie Wielkopolskim”.

Inauguracja roku akademickiego w AJP

2019-10-01 17:39

Inauguracja roku akademickiego w AJP

1 października 2019 r. odbyła się Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020 w naszej Uczelni. Rozpoczęła się ona Mszą Św., po której Władze, zaproszeni goście, pracownicy oraz studenci przeszli do Auli im. prof. Kirkora bud. nr 5 przy ul. Fryderyka Chopina 52. Tam rozpoczęła się główna część uroczystości, którą otworzyła JM Rektor prof. dr hab. Elżbieta Skorupska-Raczyńska.

Pierwsza obrona pracy doktorskiej w AJP

2019-09-30 17:11

Pierwsza obrona pracy doktorskiej w AJP

Dnia 30 września 2019 r. odbyła się pierwsza w dziejach Uczelni publiczna obrona rozprawy doktorskiej Językowo-kulturowa kreacja rodziny w powieściach Wiesława Myśliwskiego, której autorem jest Wojciech Kuska.

Pierwsze jednolite studia magisterskie w AJP

2019-09-26 18:09

Pierwsze jednolite studia magisterskie w AJP

Oferta Akademii im. Jakuba z Paradyża stale się powiększa. Decyzją Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 19.09.2019 r. Akademia otrzymała uprawnienia do prowadzenia jednolitych studiów magisterskich o profilu praktycznym na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.

Studia inżynierskie mechanika i budowa maszyn

2019-09-25 09:24

Studia inżynierskie mechanika i budowa maszyn

Interesuję Cię budowa maszyn? Pasjonujesz się elektromechaniką? Zapraszamy na studia inżynierskie MECHANIKA i BUDOWA MASZYN!

Pedagogika na studiach w AJP

2019-09-24 10:35

Pedagogika na studiach w AJP

Chcesz być pedagogiem? Lubisz pracować z dziećmi? Studiuj PEDAGOGIKĘ na AJP!

Studiuj FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ na AJP!

2019-09-18 10:22

Studiuj FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ na AJP!

Interesują Cię finanse? Chcesz zostać doradcą podatkowym lub księgowym?

1234567
...
20»
(199)