W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x

 
Jesteś tutaj » Home » Akademia im. Jakuba z Paradyża »
Marka, Wiktoryny, Zenona , 29 marca 2020

Akademia im. Jakuba z Paradyża

Pierwsza obrona pracy doktorskiej w AJP

2019-09-30 17:11

Pierwsza obrona pracy doktorskiej w AJP

Dnia 30 września 2019 r. odbyła się pierwsza w dziejach Uczelni publiczna obrona rozprawy doktorskiej Językowo-kulturowa kreacja rodziny w powieściach Wiesława Myśliwskiego, której autorem jest Wojciech Kuska.

Pierwsze jednolite studia magisterskie w AJP

2019-09-26 18:09

Pierwsze jednolite studia magisterskie w AJP

Oferta Akademii im. Jakuba z Paradyża stale się powiększa. Decyzją Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 19.09.2019 r. Akademia otrzymała uprawnienia do prowadzenia jednolitych studiów magisterskich o profilu praktycznym na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.

Studia inżynierskie mechanika i budowa maszyn

2019-09-25 09:24

Studia inżynierskie mechanika i budowa maszyn

Interesuję Cię budowa maszyn? Pasjonujesz się elektromechaniką? Zapraszamy na studia inżynierskie MECHANIKA i BUDOWA MASZYN!

Pedagogika na studiach w AJP

2019-09-24 10:35

Pedagogika na studiach w AJP

Chcesz być pedagogiem? Lubisz pracować z dziećmi? Studiuj PEDAGOGIKĘ na AJP!

Studiuj FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ na AJP!

2019-09-18 10:22

Studiuj FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ na AJP!

Interesują Cię finanse? Chcesz zostać doradcą podatkowym lub księgowym?

Turystyka i Rekreacja na studiach w AJP

2019-09-17 13:31

Turystyka i Rekreacja na studiach w AJP

Uwielbiasz podróżować? Połącz pracę z pasją! Studiuj Turystykę i Rekreację na AJP!

Kierunek z przyszłością – Logistyka!

2019-09-16 13:56

Kierunek z przyszłością – Logistyka!

Zapraszamy na studia pierwszego stopnia na kierunku logistyka.

Inżynieria bezpieczeństwa – kierunek właśnie dla Ciebie

2019-09-13 11:48

Inżynieria bezpieczeństwa – kierunek właśnie dla Ciebie

Zapraszamy do studiowania na kierunku inżyniera bezpieczeństwa w AJP.

Kryminologia stosowana – kierunek dla Ciebie!

2019-09-12 13:39

Kryminologia stosowana – kierunek dla Ciebie!

Zapraszamy do studiowania na kierunku kryminologia stosowana w AJP.

KOMUNIKACJA MEDIALNA - STUDIA I STOPNIA

2019-09-11 16:04

KOMUNIKACJA MEDIALNA - STUDIA I STOPNIA

Studiuj komunikacje medialną i społeczną – bo warto!