W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x

 
Jesteś tutaj » Home » Akademia im. Jakuba z Paradyża »
Anieli, Feliksa, Kamili, 31 maja 2020

Akademia im. Jakuba z Paradyża

Czek na dalszy rozwój naszej akademii

2019-10-04 16:13

Czek na dalszy rozwój naszej akademii

4 października 2019 r. JM Rektor prof. dr hab. Elżbieta Skorupska-Raczyńska odebrała z rąk społecznego doradcy Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wicepremiera Jarosława Gowina dr inż. Stanisława Iwana czek na realizację projektu „AKADEMIA 2.0.” rozwój AJP w Gorzowie Wielkopolskim”.

Inauguracja roku akademickiego w AJP

2019-10-01 17:39

Inauguracja roku akademickiego w AJP

1 października 2019 r. odbyła się Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020 w naszej Uczelni. Rozpoczęła się ona Mszą Św., po której Władze, zaproszeni goście, pracownicy oraz studenci przeszli do Auli im. prof. Kirkora bud. nr 5 przy ul. Fryderyka Chopina 52. Tam rozpoczęła się główna część uroczystości, którą otworzyła JM Rektor prof. dr hab. Elżbieta Skorupska-Raczyńska.

Pierwsza obrona pracy doktorskiej w AJP

2019-09-30 17:11

Pierwsza obrona pracy doktorskiej w AJP

Dnia 30 września 2019 r. odbyła się pierwsza w dziejach Uczelni publiczna obrona rozprawy doktorskiej Językowo-kulturowa kreacja rodziny w powieściach Wiesława Myśliwskiego, której autorem jest Wojciech Kuska.

Pierwsze jednolite studia magisterskie w AJP

2019-09-26 18:09

Pierwsze jednolite studia magisterskie w AJP

Oferta Akademii im. Jakuba z Paradyża stale się powiększa. Decyzją Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 19.09.2019 r. Akademia otrzymała uprawnienia do prowadzenia jednolitych studiów magisterskich o profilu praktycznym na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.

Studia inżynierskie mechanika i budowa maszyn

2019-09-25 09:24

Studia inżynierskie mechanika i budowa maszyn

Interesuję Cię budowa maszyn? Pasjonujesz się elektromechaniką? Zapraszamy na studia inżynierskie MECHANIKA i BUDOWA MASZYN!

Pedagogika na studiach w AJP

2019-09-24 10:35

Pedagogika na studiach w AJP

Chcesz być pedagogiem? Lubisz pracować z dziećmi? Studiuj PEDAGOGIKĘ na AJP!

Studiuj FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ na AJP!

2019-09-18 10:22

Studiuj FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ na AJP!

Interesują Cię finanse? Chcesz zostać doradcą podatkowym lub księgowym?

Turystyka i Rekreacja na studiach w AJP

2019-09-17 13:31

Turystyka i Rekreacja na studiach w AJP

Uwielbiasz podróżować? Połącz pracę z pasją! Studiuj Turystykę i Rekreację na AJP!

Kierunek z przyszłością – Logistyka!

2019-09-16 13:56

Kierunek z przyszłością – Logistyka!

Zapraszamy na studia pierwszego stopnia na kierunku logistyka.

Inżynieria bezpieczeństwa – kierunek właśnie dla Ciebie

2019-09-13 11:48

Inżynieria bezpieczeństwa – kierunek właśnie dla Ciebie

Zapraszamy do studiowania na kierunku inżyniera bezpieczeństwa w AJP.