W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Pod koszem AZS AJP »
Anity, Elizy, Mirona , 17 sierpnia 2018
1234567
...
8»
(71)

Pod koszem AZS AJP

Dwie gorzowskie drużyny zagrają w pierwszej lidze!

2018-08-14 21:43

Dwie gorzowskie drużyny zagrają w pierwszej lidze!

Tego w historii polskiej koszykówki ligowej kobiet chyba jeszcze nie było, żeby na zapleczu ekstraklasy zagrały dwa zespoły tego samego klubu!

Sensacyjny powrót do Gorzowa Sharnee Zoll-Norman!

2018-07-06 12:23

Sensacyjny powrót do Gorzowa Sharnee Zoll-Norman!

Od kilku dni ze środowiska AZS AJP Gorzów płynęły nieoficjalne informacje o powrocie do Gorzowa jednej z najlepszych rozgrywających polskiej ligi - Sharnee Zoll-Norman.

W lidze nie było zawodu, choć mogło być lepiej

2018-06-22 12:05

W lidze nie było zawodu, choć mogło być lepiej

Tegoroczny sezon koszykarski, dla sponsorowanego przez Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefę Ekonomiczną, AZS AJP Gorzów można zaliczyć jako jeden z lepszych w ostatnich latach, choć postawa seniorek w rozgrywkach Basket Ligi Kobiet nie wszystkich mogła w pełni zadowolić.

Gorzowskie kadetki mistrzyniami Polski!

2018-05-28 12:04

Gorzowskie kadetki mistrzyniami Polski!

Po zdobyciu mistrzostwa Polski przez gorzowskie koszykarki w kategorii juniorek do 18 lat, teraz przyszedł podobny sukces w kategorii kadetek.

Młode gorzowskie koszykarki mistrzyniami Polski!

2018-05-13 18:17

Młode gorzowskie koszykarki mistrzyniami Polski!

Przez ostatnich kilka dni w Gorzowie rozgrywano tegoroczne finały mistrzostw Polski koszykarek do 18 lat. Piękny sukces odniosły gospodynie.

Naszym zawodniczkom nie zabraknie serca do gry

2018-05-10 00:03

Naszym zawodniczkom nie zabraknie serca do gry

Rozmowa z Romanem Sondejem, wiceprezesem AZS AJP Gorzów

Przegrały na własne życzenie. Koniec sezonu dla koszykarek

2018-04-07 21:27

Przegrały na własne życzenie. Koniec sezonu dla koszykarek

Gorzowskie koszykarki zakończyły już tegoroczne zmagania w Basket Lidze Kobiet.

Zagrać dla kibiców i wygrać z Wisłą.

2018-04-06 12:51

Zagrać dla kibiców i wygrać z Wisłą.

W sobotę, 7 kwietnia o godzinie 18.00, gorzowskie koszykarki InvestInTheWest AZS AJP Gorzów zagrają trzeci ćwierćfinałowy mecz z Wisłą Can Pack Kraków.

Wisła już o krok od awansu. Gorzowiankom brakuje stabilności

2018-04-04 20:31

Wisła już o krok od awansu. Gorzowiankom brakuje stabilności

Drugiej porażki doznały gorzowskie koszykarki w ćwierćfinałowej rundzie play off. W Krakowie przegrały z tamtejszą Wisłą Can Pack 66:90.

Otwarcie dla Wisły. Zabrakło skuteczności w drugiej kwarcie

2018-04-03 21:14

Otwarcie dla Wisły. Zabrakło skuteczności w drugiej kwarcie

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym w Basket Lidze Kobiet gorzowianki przegrały w Krakowie z Wisłą Can Pack 61:73. W środę czeka nas drugie spotkanie.

1234567
...
8»
(71)