W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Pod koszem AZS AJP »
Marka, Wiktoryny, Zenona , 29 marca 2020
1234567
...
23»
(230)

Pod koszem AZS AJP

Mogło być lepiej? Nigdy tego się nie dowiemy

2020-03-19 16:27

Mogło być lepiej? Nigdy tego się nie dowiemy

Tegoroczny sezon w Energa Basket Lidze Kobiet z powodu pandemii koronawirusa został zakończony po 21 kolejkach rundy zasadniczej.

Szósty medal dla gorzowskich koszykarek!

2020-03-12 13:14

Szósty medal dla gorzowskich koszykarek!

Koszykarki Polskiej Strefy Inwestycji Enea przedwcześnie zakończyły tegoroczny sezon, zdobywając jednak brązowy medal.

Wykonały zadanie i zagrają o drugie miejsce

2020-03-07 20:03

Wykonały zadanie i zagrają o drugie miejsce

W ostatnim meczu rundy zasadniczej we własnej hali koszykarki Polskiej Strefy Inwestycji Enea pokonały Widzew Łódź 82:72 i są już pewne przynajmniej trzeciej pozycji przed fazą play off.

Kolejne mecze bez publiczności!

2020-03-06 06:08

Kolejne mecze bez publiczności!

W sobotę, 7 marca koszykarki Polskiej Strefy Inwestycji Enea oraz szczypiorniści Stali Gorzów rozegrają kolejne mecze ligowe we własnych halach.

Wygrały wysoko, ale łatwo wcale nie było

2020-03-04 19:54

Wygrały wysoko, ale łatwo wcale nie było

W meczu XIX kolejki Basket Ligi Kobiet drużyna Polskiej Strefy Inwestycji Enea pokonała Energę Toruń 86:64.

Mecz koszykarek bez publiczności!

2020-03-04 15:29

Mecz koszykarek bez publiczności!

Środowe spotkanie (4 marca) koszykarek Polskiej Strefy Inwestycji z Energą Toruń odbędzie się bez kibiców!

Walczą o drugie miejsce przed play off

2020-03-03 12:58

Walczą o drugie miejsce przed play off

Trzy kolejki pozostały koszykarkom Basket Liga Kobiet do zakończenia rundy zasadniczej.

Koszykarki minimalnie przegrały u wicelidera

2020-02-29 18:48

Koszykarki minimalnie przegrały u wicelidera

W XIX kolejce Energa Basket Lidze w Bydgoszczy doszło do meczu na szczycie, gdzie tamtejsze Artego spotkało się z Polską Strefą Inwestycji Enea.

Wysokie zwycięstwo gorzowskich koszykarek

2020-02-22 18:41

Wysokie zwycięstwo gorzowskich koszykarek

Koszykarki Polskiej Strefy Inwestycji Enea wygrały przed własną publicznością z AZS Enea Poznań 85:42.

Energetyczne derby w Gorzowie

2020-02-21 16:51

Energetyczne derby w Gorzowie

Po ponad miesięcznej przerwie koszykarki Polskiej Strefy Inwestycji Enea powracają do hali przy ul. Chopina.

1234567
...
23»
(230)