W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Pod koszem AZS AJP »
Jarosława, Konrada, Selmy , 21 kwietnia 2019
1234567
...
16»
(156)

Pod koszem AZS AJP

Teraz w finale wszystko może się zdarzyć

2019-04-19 11:28

Teraz w finale wszystko może się zdarzyć

Rozmowa z Laurą Juskaite, koszykarką InvestInTheWest ENEA Gorzów

Ślęza pokonana. Wielki dzień gorzowskiej koszykówki!

2019-04-18 19:42

Ślęza pokonana. Wielki dzień gorzowskiej koszykówki!

Po dziewięciu latach koszykarki InvestInTheWest ENEA Gorzów awansowały do finału mistrzostw Polski!

Wrocławianki odrobiły lekcję. Teraz czas na gorzowianki

2019-04-17 22:04

Wrocławianki odrobiły lekcję. Teraz czas na gorzowianki

Po dramatycznym trzecim półfinałowym spotkaniu Basket Ligi Kobiet koszykarki InvestInTheWest ENEA przegrały ze Ślęzą Wrocław 61:63, ale nadal są w lepszej sytuacji w walce o miejsce w finale.

Rozpoczął się wyścig z czasem. O wszystkim zadecydują godziny

2019-04-15 12:39

Rozpoczął się wyścig z czasem. O wszystkim zadecydują godziny

Już tylko jeden krok dzieli koszykarki InvestInTheWest ENEA Gorzów od awansu do finału Basket Ligi Kobiet i zdobycia po ośmiu latach medalu mistrzostw Polski.

Rozbite przez kontuzje dalej wygrywają. Medal w zasięgu ręki!

2019-04-14 18:53

Rozbite przez kontuzje dalej wygrywają. Medal w zasięgu ręki!

Tego zapewne nie spodziewał się nikt. Pozbawione czterech zawodniczek nasze koszykarki po raz drugi wygrały we Wrocławiu.

Piękny sen koszykarek nadal trwa. Dwie wygrane od medalu!

2019-04-13 20:42

Piękny sen koszykarek nadal trwa. Dwie wygrane od medalu!

Trwa świetna passa gorzowskich koszykarek w play off. Dzisiaj wygrały one we Wrocławiu z tamtejszą Ślęzą i w rywalizacji o awans do finału rozgrywek prowadzą 1:0.

Koszykarki ponownie powalczą o medal. Piąty w historii miasta

2019-04-08 09:54

Koszykarki ponownie powalczą o medal. Piąty w historii miasta

Po ośmiu latach, czasami bardzo trudnych, gorzowskie koszykarki zameldowały się w strefie medalowej.

Koszykarki w półfinale mistrzostw Polski!

2019-04-07 20:04

Koszykarki w półfinale mistrzostw Polski!

W czwartym meczu pierwszej rundy play off koszykarki InvestInTheWest ENEA Gorzów pokonały Energę Toruń 75:65 i awansowały do czwórki najlepszych drużyn w Polsce.

Energa zepsuła świętowanie. W niedzielę kolejne podejście

2019-04-06 21:14

Energa zepsuła świętowanie. W niedzielę kolejne podejście

Bardzo niska skuteczność zadecydowała o tym, że gorzowskie koszykarki nie zdołały w sobotę zapewnić sobie awansu do półfinału rozgrywek w Basket Lidze Kobiet.

Trzecie koszykarskie starcie o awans do półfinału

2019-04-05 10:50

Trzecie koszykarskie starcie o awans do półfinału

Po dwóch zwycięstwach w Toruniu gorzowskie koszykarki już w sobotę staną przed szansą awansu do strefy medalowej.

1234567
...
16»
(156)