W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Pod koszem AZS AJP »
Belii, Ludwika, Luizy , 25 sierpnia 2019

Pod koszem AZS AJP

Srebrny medal mistrzostw Polski dla gorzowskich koszykarek!

2019-04-27 20:23

Srebrny medal mistrzostw Polski dla gorzowskich koszykarek!

W trzecim finałowym meczu koszykarki InvestInTheWest ENEI Gorzów nie sprostały ekipie CCC Polkowice i ostatecznie wywalczyły wicemistrzostwo Polski.

Czeka nas święto koszykówki. Gorzowianki walczą o złoto!

2019-04-26 11:11

Czeka nas święto koszykówki. Gorzowianki walczą o złoto!

W kobiecej koszykówce wszystko jest możliwe, dlatego trzeci finałowy mecz o mistrzostwo Polski zapowiada się ciekawie.

Akademiczki bardzo chcą, ale niewiele mogą. CCC blisko złota!

2019-04-24 21:08

Akademiczki bardzo chcą, ale niewiele mogą. CCC blisko złota!

Drugiej porażki z CCC Polkowice doznały koszykarki InvestInTheWest ENEI Gorzów w serii do trzech zwycięstw o mistrzostwo Polski.

Gorzowianki zaskoczyły, ale to rywalki są bliższe tytułu

2019-04-23 21:12

Gorzowianki zaskoczyły, ale to rywalki są bliższe tytułu

W pierwszym finałowym meczu Basket Ligi Kobiet CCC Polkowice pokonało InvestInTheWest ENEĘ Gorzów 90:70.

Teraz w finale wszystko może się zdarzyć

2019-04-19 11:28

Teraz w finale wszystko może się zdarzyć

Rozmowa z Laurą Juskaite, koszykarką InvestInTheWest ENEA Gorzów

Ślęza pokonana. Wielki dzień gorzowskiej koszykówki!

2019-04-18 19:42

Ślęza pokonana. Wielki dzień gorzowskiej koszykówki!

Po dziewięciu latach koszykarki InvestInTheWest ENEA Gorzów awansowały do finału mistrzostw Polski!

Wrocławianki odrobiły lekcję. Teraz czas na gorzowianki

2019-04-17 22:04

Wrocławianki odrobiły lekcję. Teraz czas na gorzowianki

Po dramatycznym trzecim półfinałowym spotkaniu Basket Ligi Kobiet koszykarki InvestInTheWest ENEA przegrały ze Ślęzą Wrocław 61:63, ale nadal są w lepszej sytuacji w walce o miejsce w finale.

Rozpoczął się wyścig z czasem. O wszystkim zadecydują godziny

2019-04-15 12:39

Rozpoczął się wyścig z czasem. O wszystkim zadecydują godziny

Już tylko jeden krok dzieli koszykarki InvestInTheWest ENEA Gorzów od awansu do finału Basket Ligi Kobiet i zdobycia po ośmiu latach medalu mistrzostw Polski.

Rozbite przez kontuzje dalej wygrywają. Medal w zasięgu ręki!

2019-04-14 18:53

Rozbite przez kontuzje dalej wygrywają. Medal w zasięgu ręki!

Tego zapewne nie spodziewał się nikt. Pozbawione czterech zawodniczek nasze koszykarki po raz drugi wygrały we Wrocławiu.

Piękny sen koszykarek nadal trwa. Dwie wygrane od medalu!

2019-04-13 20:42

Piękny sen koszykarek nadal trwa. Dwie wygrane od medalu!

Trwa świetna passa gorzowskich koszykarek w play off. Dzisiaj wygrały one we Wrocławiu z tamtejszą Ślęzą i w rywalizacji o awans do finału rozgrywek prowadzą 1:0.