W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Pod koszem AZS AJP »
Elżbiety, Marka, Pauli , 18 czerwca 2018

Pod koszem AZS AJP

Na Pszczółki trzeba uważać. Potrafią użądlić

2018-02-15 22:44

Na Pszczółki trzeba uważać. Potrafią użądlić

Walczące o zajęcie jak najwyższej pozycji przed play off koszykarki InvestInTheWest AZS AJP Gorzów w niedzielę (18 lutego) staną przed szansą zainkasowania kolejnego kompletu punktów.

Trudny czas dla trenera koszykarek AZS

2018-02-13 10:44

Trudny czas dla trenera koszykarek AZS

Koszykarki InvestInTheWest AZS AJP wyjechały na eliminacyjne mecze reprezentacji Polski do Eurobasketu 2019.

Były bliskie stu punktów. Dziesiąta wygrana koszykarek

2018-02-04 22:53

Były bliskie stu punktów. Dziesiąta wygrana koszykarek

Dziesiąte zwycięstwo w obecnych rozgrywkach Basket Ligi Kobiet odniosły gorzowskie koszykarki.

W Gorzowie mamy najlepiej szkolący klub koszykarski w Polsce!

2018-02-02 16:28

W Gorzowie mamy najlepiej szkolący klub koszykarski w Polsce!

AZS AJP Gorzów kolejny raz wygrał klasyfikację Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży na najlepiej szkolący klub w Polsce w kategorii koszykówki kobiet!

Natalie Hurst: Nie zawiodłam się, atmosfera w hali była gorąca

2018-01-29 12:53

Natalie Hurst: Nie zawiodłam się, atmosfera w hali była gorąca

W sobotnim meczu koszykarek InvestInTheWest AZS AJP z Basket 90 Gdynia w ekipie trenera Dariusza Maciejewskiego zadebiutowała nowa koszykarka.

Dramatyczny mecz koszykarek zakończony happy endem

2018-01-27 21:10

Dramatyczny mecz koszykarek zakończony happy endem

Ostatnie sekundy rozstrzygnęły losy spotkania gorzowskich akademiczek z ekipą Basket 90 Gdynia. Po trzech trafieniach z osobistych Natalie Hurst gospodynie wygrały 77:75.

Emocje gwarantowane. Do Gorzowa przyjeżdża Basket 90 Gdynia!

2018-01-25 12:05

Emocje gwarantowane. Do Gorzowa przyjeżdża Basket 90 Gdynia!

W sobotę, 27 stycznia koszykarki InvestInTheWest AZS AJP zagrają we własnej hali z Basketem 90 Gdynia.

Doświadczona Australijka zasiliła AZS AJP. Co ze Spencer?

2018-01-16 21:57

Doświadczona Australijka zasiliła AZS AJP. Co ze Spencer?

Jak informuje gorzowski AZS AJP, szeregi ekstraklasowej drużyny koszykarek zasiliła reprezentantka Australii, Natalie Hurst. 

Koncert Pauliny, koncert całej drużyny i CCC pokonane!

2018-01-14 22:09

Koncert Pauliny, koncert całej drużyny i CCC pokonane!

Miłą niespodziankę sprawiły swoim kibicom koszykarki InvestInTheWest AZS AJP Gorzów, które niespodziewanie wygrały w Polkowicach z tamtejszym CCC 91:83.

Koszykarskie talenty w akcji

2018-01-11 15:27

Koszykarskie talenty w akcji

W sali Szkoły Podstawowej nr 13 w Gorzowie odbędzie się turniej Lubuskiej Ligi Koszykówki chłopców w roczniku 2006 i młodsi.