W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Pod koszem AZS AJP »
Albiny, Sebastiana, Zdzisławy , 16 grudnia 2018

Pod koszem AZS AJP

Pierwsze sparingi gorzowskich koszykarek

2018-09-10 11:40

Pierwsze sparingi gorzowskich koszykarek

Dwa pierwsze mecze kontrolne mają za sobą koszykarki InvestInTheWest Enea Gorzów.

Każdego rywala trzeba traktować z najwyższym szacunkiem

2018-08-23 00:03

Każdego rywala trzeba traktować z najwyższym szacunkiem

Trzy pytania do Katarzyny Dźwigalskiej, koszykarki InvestInTheWest Enea Gorzów

Będą koszykarskie licytacje na pomoc dla Wojtusia

2018-08-21 12:42

Będą koszykarskie licytacje na pomoc dla Wojtusia

Gorzowskie koszykarki włączają się w akcję pomocy na rzecz ratowania zdrowia niespełna dwuletniego Wojtusia Kasprzyka.

Dwie gorzowskie drużyny zagrają w pierwszej lidze!

2018-08-14 21:43

Dwie gorzowskie drużyny zagrają w pierwszej lidze!

Tego w historii polskiej koszykówki ligowej kobiet chyba jeszcze nie było, żeby na zapleczu ekstraklasy zagrały dwa zespoły tego samego klubu!

Sensacyjny powrót do Gorzowa Sharnee Zoll-Norman!

2018-07-06 12:23

Sensacyjny powrót do Gorzowa Sharnee Zoll-Norman!

Od kilku dni ze środowiska AZS AJP Gorzów płynęły nieoficjalne informacje o powrocie do Gorzowa jednej z najlepszych rozgrywających polskiej ligi - Sharnee Zoll-Norman.

W lidze nie było zawodu, choć mogło być lepiej

2018-06-22 12:05

W lidze nie było zawodu, choć mogło być lepiej

Tegoroczny sezon koszykarski, dla sponsorowanego przez Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefę Ekonomiczną, AZS AJP Gorzów można zaliczyć jako jeden z lepszych w ostatnich latach, choć postawa seniorek w rozgrywkach Basket Ligi Kobiet nie wszystkich mogła w pełni zadowolić.

Gorzowskie kadetki mistrzyniami Polski!

2018-05-28 12:04

Gorzowskie kadetki mistrzyniami Polski!

Po zdobyciu mistrzostwa Polski przez gorzowskie koszykarki w kategorii juniorek do 18 lat, teraz przyszedł podobny sukces w kategorii kadetek.

Młode gorzowskie koszykarki mistrzyniami Polski!

2018-05-13 18:17

Młode gorzowskie koszykarki mistrzyniami Polski!

Przez ostatnich kilka dni w Gorzowie rozgrywano tegoroczne finały mistrzostw Polski koszykarek do 18 lat. Piękny sukces odniosły gospodynie.

Naszym zawodniczkom nie zabraknie serca do gry

2018-05-10 00:03

Naszym zawodniczkom nie zabraknie serca do gry

Rozmowa z Romanem Sondejem, wiceprezesem AZS AJP Gorzów

Przegrały na własne życzenie. Koniec sezonu dla koszykarek

2018-04-07 21:27

Przegrały na własne życzenie. Koniec sezonu dla koszykarek

Gorzowskie koszykarki zakończyły już tegoroczne zmagania w Basket Lidze Kobiet.