W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Pod koszem AZS AJP »
Ady, Aleksandra, Dagmary , 12 grudnia 2019

Pod koszem AZS AJP

Reprezentantka Rosji zagra w Gorzowie!

2019-06-17 17:04

Reprezentantka Rosji zagra w Gorzowie!

Działacze AZS AJP Gorzów podpisali kolejną umowę z nową koszykarką. Jest nią Rosjanka Zhosselina Maiga.

Jedne odchodzą, drugie przychodzą

2019-06-12 12:19

Jedne odchodzą, drugie przychodzą

Zapadły pierwsze ważne decyzje kadrowe dotyczące wicemistrzyń Polski, koszykarek InvestInTheWest ENEA Gorzów.

Mistrzostwo zdobyte w ostatniej sekundzie!

2019-05-20 10:44

Mistrzostwo zdobyte w ostatniej sekundzie!

Młode koszykarki ENEA AZS AJP Gorzów zostały mistrzyniami Polski do 16 lat.

Kiedyś z pewnością chciałabym tu wrócić

2019-05-08 06:54

Kiedyś z pewnością chciałabym tu wrócić

Rozmowa z Magdaleną Szajtauer, byłą gorzowską koszykarką oraz reprezentantką Polski.

To wielkie osiągnięcie dla klubu i miasta

2019-05-06 17:42

To wielkie osiągnięcie dla klubu i miasta

Rozmowa Marią Papową, koszykarką InvestInTheWest ENEA Gorzów

Walką zdobyły serca kibiców i uznanie fachowców

2019-04-30 04:54

Walką zdobyły serca kibiców i uznanie fachowców

Gorzowskie koszykarki InvestInTheWest ENEA, po dziewięciu latach, ponownie wywalczyły wicemistrzostwo Polski. Po raz trzeci w historii klubu i miasta.

Zawodniczki wraz z kibicami odtańczyły taniec radości

2019-04-29 10:20

Zawodniczki wraz z kibicami odtańczyły taniec radości

Koszykarki InvestInTheWest ENEI Gorzów długo wraz z kibicami świętowały wicemistrzostwo Polski.

Srebrny medal mistrzostw Polski dla gorzowskich koszykarek!

2019-04-27 20:23

Srebrny medal mistrzostw Polski dla gorzowskich koszykarek!

W trzecim finałowym meczu koszykarki InvestInTheWest ENEI Gorzów nie sprostały ekipie CCC Polkowice i ostatecznie wywalczyły wicemistrzostwo Polski.

Czeka nas święto koszykówki. Gorzowianki walczą o złoto!

2019-04-26 11:11

Czeka nas święto koszykówki. Gorzowianki walczą o złoto!

W kobiecej koszykówce wszystko jest możliwe, dlatego trzeci finałowy mecz o mistrzostwo Polski zapowiada się ciekawie.

Akademiczki bardzo chcą, ale niewiele mogą. CCC blisko złota!

2019-04-24 21:08

Akademiczki bardzo chcą, ale niewiele mogą. CCC blisko złota!

Drugiej porażki z CCC Polkowice doznały koszykarki InvestInTheWest ENEI Gorzów w serii do trzech zwycięstw o mistrzostwo Polski.