W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. [rozumiem. zamknij okno] x
 
Jesteś tutaj » Home » Pod koszem AZS AJP »
Donata, Gizeli, Łukasza , 17 lutego 2019

Pod koszem AZS AJP

Takie mecze można oglądać codziennie. Spartak pokonany!

2018-11-01 22:00

Takie mecze można oglądać codziennie. Spartak pokonany!

W drugiej rundzie EuroCup koszykarki InvestInTheWest ENEA Gorzów pokonały Spartaka MR Vidnoje 88:76.

Koszykarki zagrają z Rosjankami w drugiej rundzie EuroCup

2018-10-31 13:57

Koszykarki zagrają z Rosjankami w drugiej rundzie EuroCup

W czwartek, 1 listopada gorzowskie koszykarki spotkają się we własnej hali z rosyjskim zespołem Sparta&ka M.R. Vidnoje.

Jednostronny mecz w Ostrowie. Akademiczki rzuciły 113 punktów!

2018-10-28 22:33

Jednostronny mecz w Ostrowie. Akademiczki rzuciły 113 punktów!

Trzecie zwycięstwo w rozgrywkach Basket Ligi Kobiet odniosły koszykarki InvestInTheWest ENEA Gorzów.

Europejski falstart w Bydgoszczy. Zawiodła obrona

2018-10-25 21:48

Europejski falstart w Bydgoszczy. Zawiodła obrona

Gorzowskie koszykarki przegrały na wyjeździe z Artego Bydgoszcz 74:92 w pierwszym meczu rozgrywek EuroCup.

Mecze z Gorzowa na żywo w internecie!

2018-10-24 18:37

Mecze z Gorzowa na żywo w internecie!

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla kibiców żeńskiego basketu. Wszystkie mecze z Gorzowa, zarówno rozgrywane w ramach Energa Basket Ligi Kobiet, jak i europejskich pucharów, będzie można obejrzeć na żywo w internecie.

Świetnie się dogadujemy, atmosfera jest przyjacielska

2018-10-23 12:37

Świetnie się dogadujemy, atmosfera jest przyjacielska

Rozmowa z Marią Papową, koszykarką InvestInTheWest ENEA Gorzów

Nokaut w trzeciej kwarcie. Świetny debiut Papowej

2018-10-21 22:14

Nokaut w trzeciej kwarcie. Świetny debiut Papowej

Gorzowskie koszykarki w czwartej kolejce Basket Ligi Kobiet pokonały PGE MKK Siedlce 92:58 i awansowały na szóste miejsce w tabeli.

Koszykarki ponownie na parkiecie. Czy powstrzymają rewelacyjne Siedlce?

2018-10-19 12:36

Koszykarki ponownie na parkiecie. Czy powstrzymają rewelacyjne Siedlce?

W niedzielę czekają nas kolejne koszykarskie emocje. I to w Gorzowie, gdzie akademiczki zmierzą się z PGE MKK Siedlce.

Spóżniony finisz koszykarek. Gra defensywna do poprawki

2018-10-17 22:46

Spóżniony finisz koszykarek. Gra defensywna do poprawki

W drugim spotkaniu w Basket Lidze Kobiet koszykarki InvestInTheWest ENEA Gorzów przegrały na wyjeździe z Arką Gdynia 73:80.

Komentarze po koszykarskiej inauguracji

2018-10-15 12:23