Antonii, Ignacego, Wiktora , 17 października 2018

Pod koszem AZS AJP

Koncert Pauliny, koncert całej drużyny i CCC pokonane!

2018-01-14 22:09

Miłą niespodziankę sprawiły swoim kibicom koszykarki InvestInTheWest AZS AJP Gorzów, które niespodziewanie wygrały w Polkowicach z tamtejszym CCC 91:83.

Koszykarskie talenty w akcji

2018-01-11 15:27

W sali Szkoły Podstawowej nr 13 w Gorzowie odbędzie się turniej Lubuskiej Ligi Koszykówki chłopców w roczniku 2006 i młodsi.

W decydującym momencie nie zadrżała jej ręka

2018-01-09 00:12

W ostatnim wywiadzie dla naszej redakcji  trener Dariusz Maciejewski wspomniał, że drużyna z Ostrowa będzie ciężkim przeciwnikiem na początek rundy rewanżowej. Jak się okazało trener InvestInTheWest AZS AJP  miał rację.

Zwycięstwo cieszy, choć formą gorzowianki jeszcze nie błysnęły

2018-01-07 20:59

W pierwszym tegorocznym meczu Basket Ligi Kobiet koszykarki InvestInTheWest AZS AJP pokonały Ostrovię Ostrów 85:81.

To byłby impuls nie tylko dla AZS, ale dla całego miasta

2018-01-05 12:43

Gorzowskie koszykarki zakończyły pierwszą rundę na ósmym miejscu z dorobkiem sześciu zwycięstw  i  sześciu porażek.

Sukcesy i porażki – Niepowodzenie roku (5)

2018-01-02 16:31

2017 rok dobiegł końca. Jaki on był dla gorzowskiego sportu?

Gorzów to fajne miasto, będziemy wygrywać

2017-12-26 21:24

We wrześniu 2017 roku nową koszykarką AZS została Słowenka Annamaria Prezelj, która podpisała z klubem trzyletni kontrakt.

Akademiczkom zabrakło energii, ale i umiejętności

2017-12-16 21:54

Po słabej drugiej połowie koszykarki InvestInTheWest AZS AJP przegrały z Energą Toruń 68:82 i w kiepskich humorach udadzą się na świąteczno-noworoczną przerwę.

W sobotę spotkanie starych znajomych pod koszem

2017-12-15 12:49

Koszykarki Basket Ligi Kobiet kończą pierwszą rundę fazy zasadniczej. W ostatnim meczu w tym roku kalendarzowym InvestInTheWest AZS AJP Gorzów zagra z Energą Toruń.