2012-12-11, Mija dzień
Prognozy pogody na środę nie są dla gorzowian zbyt dobre. Nadal ma padać śnieg, choć może trochę mniej intensywnie, jak we wtorek, a temperatura utrzyma się na poziomie 3-4 stopni poniżej zera. Do tego niezbyt przyjemny wiatr, który nawiewać będzie śnieg na drogi i chodniki, co w sumie sprawi, ze wciąż miejscami będzie ślisko a błota pośniegowego wcale nie ubędzie.
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w związku z prowadzonymi pracami inwestycyjnymi w sieci wodociągowej od godziny 11.00 do 14.00 nastąpi kolejna przerwa w dostawie wody na ul. Podmiejskiej. Beczka z wodą zostanie tam podstawiona. Za to od 4 grudnia br. dłużej pracuje Biuro Obsługi Klienta PWiK. Teraz można załawtić wszelkie sprawy w poniedziałek, środa – piątek w godzinach 7.00–15.00,
a we wtorek w godzinach 7.00-16.00. Zmiana godzin otwarcia BOK, jak wyjaśnia PWiK, powinna znacznie poprawić jakość obsługi oraz zapewnić możliwość załatwienia spraw w dogodniejszych dla klientów czasie.
Z kolei MZK informuje, że od 3 grudnia 2012 r. uruchomiona została ponownie kasa biletowa na „Osiedlu Staszica”. Kasa biletowa znajduje się w Hali Targowej „Orbi” przy ul. Marcinkowskiego 90a i jest czynna od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do godziny 17.00.
zet
W piątek, 2 maja Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego będzie nieczynny.