2013-05-10, Mija dzień
Od najbliższego poniedziałku obsługa interesantów w zakresie podatków i opłat odbywać się będzie na sali sesyjnej Urzędu Miasta przy ul. Sikorskiego 3-4. Spowodowane jest to koniecznością przeprowadzenia remontu pomieszczeń biurowych.
Od 13 maja br. na sali sesyjnej Urzędu Miasta przy ul. Sikorskiego 3-4 będzie prowadzona obsługa interesantów w zakresie następujących podatków i opłat:
- podatek od nieruchomości od osób fizycznych,
- podatek rolny,
- podatek od środków transportowych,
- opłata skarbowa,
- opłata z tytułu użytkowania wieczystego (windykacja).
Zmiana lokalizacji przyjmowania interesantów planowana jest na okres 2 tygodni, czyli do 24 maja br.
zet
W związku z awarią sieci wodociągowej w Gorzowie Wlkp., w dniu 05.05.2025 r. nastąpiła przerwa w dostawie wody do budynków przy ulicach: Zofii Kuratowskiej od nr 1 do nr 49, Kazimierza Wielkiego od nr 67 do 124, Bohaterów Westerplatte od nr 1 do nr 37. Przewidywany czas usunięcia awarii – godz. 18:00. Beczkowozy z wodą zostaną podstawione.