2015-04-26, Mija dzień
W poniedziałek 27 kwietnia kończy się nabór mieszkańców oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych do zespołu ds. budżetu obywatelskiego. Zadaniem zespołu będzie opracowanie nowych zasad tworzenia budżetu obywatelskiego i przygotowanie do ich wdrożenia. W skład zespołu wejdą mieszkańcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych, radni oraz urzędnicy.
Do zespołu może zgłosić się mieszkaniec i organizacja pozarządowa działająca na terenie Gorzowa Wlkp. (po jednym przedstawicielu z organizacji). Kandydat musi być mieszkańcem Gorzowa Wlkp. i mieć ukończone 18 lat. Zgłoszenie następuje poprzez prawidłowe wypełnienie odpowiedniego formularza dostępnego w formie papierowej w kancelarii ogólnej Urzędu Miasta przy ul. Sikorskiego 3-4 lub w formie elektronicznej na stronie www.gorzow.pl w zakładce Budżet Obywatelski: http://www.gorzow.pl/przystan/budzet-obywatelski i złożenie jego w kancelarii ogólnej Urzędu Miasta przy ul. Sikorskiego 3-4 lub przesłanie drogą elektroniczną skanu podpisanego dokumentu na adres: budzetobywatelski@um.gorzow.pl
Mieszkańcy w swoim zgłoszeniu podają imię, nazwisko, kontakt mailowy, telefoniczny oraz wypełniają oświadczenie i składają podpis. W przypadku przedstawicieli organizacji pozarządowych dodatkowo wymagana jest nazwa reprezentowanej organizacji pozarządowej, numer KRS, jej adres, organ dokonujący zgłoszenia oraz podpis osoby uprawnionej do dokonania zgłoszenia w imieniu organizacji.
Więcej informacji na http://www.gorzow.pl/przystan/budzet-obywatelski
red
Czy w Gorzowie jest szansa na wprowadzenie systemu identyfikacji koszy na śmieci? O taką możliwość zapytały prezydenta radne w trosce o czystość i estetykę miasta.