2018-11-14, Mija dzień
Urząd Miasta oraz pracownicy sklepu budowlanego Castorama zapraszają do współpracy przy odnawianiu skweru przy skrzyżowaniu ulic Słonecznej i Olimpijskiej. Prace zaplanowano na jutro, tj. czwartek 15 listopada w godz. 9:00 – 16:00.
Odnowienie skweru to efekt ubiegłorocznej akcji społecznej zorganizowanej przez Castoramę z okazji jej jubileuszu. Projekt zgłoszony przez mieszkańców ul. Słonecznej uzyskał wtedy w głosowaniu drugie miejsce i deklarację dyrektora sklepu, Agnieszki Kulety, realizacji w 2018 r. Mieszkańcom zależało na stworzeniu miejsca, w którym w przyjemnym otoczeniu będzie można odpocząć na ławce. Zapraszamy!
Marta Liberkowska
UM
Wielu gorzowian odpowiedziało na zaproszenie Klubu Sztuk Walki Biegański Jamniuk oraz Galerii Feria, które wspólnie zorganizowały rodzinny festyn charytatywny na rzecz Malwinki Godlewskiej.