więcej
Echogorzowa logo

wiadomości z Gorzowa Wlkp., publicystyka, sport, żużel, felietony, blogi

Jesteś tutaj » Home » Mija dzień »
Ambrożego, Florentyny, Gawła , 16 października 2021

Nauczyciele świętują, prezydent nagradza

2021-10-14, Mija dzień

Dzień Edukacji Narodowej to święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1972 roku jako Dzień Nauczyciela.

medium_news_header_31720.jpg
Fot. Łukasz Kulczyński/UM

Corocznie święto to obchodzone jest 14 października i stanowi dobrą okazję do podziękowania i zarazem wyróżnienia nauczycieli. Z tej okazji skorzystał również prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki, który podczas uroczystości Zespole Szkół Gastronomicznych wyróżnił 76 gorzowskich nauczycieli i dyrektorów szkół.

Pięciu nauczycieli otrzymało złotą odznakę ZNP, czterech odznaczenia za pół wieku przynależności do tego związku zawodowego. Na nagrody przeznaczono 262 800 zł.

- Zdaję sobie sprawę z tego, że codziennie zmagają się Państwo z trudnymi wyzwaniami i przeciwnościami losu, ale robicie to wszystko, aby nadać rzeczywistości nowe barwy i kształty, aby nasi uczniowie zdobywali nowe umiejętności i nie bali się wejścia w dorosłe życie – powiedział prezydent Gorzowa.

Źródło: Urząd Miasta

Lista nagrodzonych:

1.            Marta Szymkiewicz - Szkoła Podstawowa nr 1

2.            Iwona Sulińska - Szkoła Podstawowa nr 1

3.            Marzanna Jankowska – Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi

4.            Katarzyna Gromiec – Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi

5.            Katarzyna Skoczylas – Szkoła Podstawowa nr 4

6.            Dariusz Odwrot – Szkoła Podstawowa nr 4

7.            Paweł Zapart – Szkoła Podstawowa nr 5

8.            Justyna Białasek – Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Sportowymi

9.            Dorota Szpanbriker – Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Sportowymi

10.          Elżbieta Łagoda – Szkoła Podstawowa nr 9

11.          Beata Gizińska-Gigoła – Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi

12.          Agata Kotek-Dymek – Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi

13.          Artur Gałat – Szkoła Podstawowa nr 12

14.          Aleksandra Narożniak – Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Sportowymi

15.          Adriana Borek – Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Sportowymi

16.          Aneta Sulikowska – Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Sportowymi

17.          Beata Kępińska – Szkoła Podstawowa nr 15

18.          Lucyna Błaszczyk – Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Sportowymi

19.          Waldemar Malinowski – Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Sportowymi

20.          Anna Kozłowska – Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi

21.          Ewa Gałat– Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi

22.          Marek Zblewski– Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi

23.          Halina Kuś – Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi

24.          Joanna Szymańska – Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi

25.          Jerzy Koziura – Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi

26.          Aneta Strzałkowska – Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi i z Oddziałami Sportowymi

27.          Anna Stypińska – Szkoła Podstawowa nr 11 w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego

28.          Hanna Mickiewicz-Kędziora - IV Liceum Ogólnokształcące

29.          Wiesław Gul - Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego (ZSMS)  

30.          Dorota Kosowska – Zespół Kształcenia Specjalnego nr 1

31.          Dorota Zapart-Bobrowicz - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3  

32.          Katarzyna Radecka – IV Liceum Ogólnokształcące

33.          Anna Grabowska – Zespół Szkół Specjalnych nr 14

34.          Małgorzata Kosińska – Zespół Szkół Specjalnych nr 14

35.          Marcin Krupa – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16

36.          Krystyna Leśko – Zespół Szkół Elektrycznych

37.          Roman Leśnicki – Zespół Szkół Elektrycznych

38.          Marcin Stankowski – Zespół Szkół Elektrycznych

39.          Elżbieta Palicka – Zespół Szkół Gastronomicznych

40.          Andrzej Sobieraj – Zespół Szkół Gastronomicznych

41.          Paweł Cierach – Zespół Szkół Gastronomicznych

42.          Stanisława Ziniak – Przedszkole Miejskie nr 2

43.          Malwina Wilk – Przedszkole Miejskie nr 7

44.          Małgorzata Dąbrowska – Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 9

45.          Małgorzata Iwaszuk – Przedszkole Miejskie nr 12

46.          Anna Ślązak – Przedszkole Miejskie nr 12

47.          Beata Rzewińska – Przedszkole Miejskie nr 16

48.          Ewa Gromacka – Przedszkole Miejskie nr 19

49.          Magdalena Wdzięczna – Przedszkole Miejskie nr 20

50.          Maria Wieczorek – Przedszkole Miejskie nr 20

51.          Katarzyna Jakimczyk – Przedszkole Miejskie nr 22

52.          Dorota Ćwiertniak – Przedszkole Miejskie nr 23

53.          Izabela Kołodnicka – Przedszkole Miejskie nr 25

54.          Barbara Chruścińska – Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27

55.          Anna Wierzbowska– Przedszkole Miejskie nr 29

56.          Barbara Jasiczak – Przedszkole Miejskie nr 29

57.          Małgorzata Witkowska - Przedszkole Miejskie nr 30

58.          Agnieszka Lewosińska – Przedszkole Miejskie nr 32

59.          Małgorzata Niewiadomska – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

60.          Katarzyna Sierakowska – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

61.          Robert Gabis – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

62.          Mariusz Biniewski – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

63.          Maria Golis – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

64.          Grażyna Szczepańska – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

65.          Radosław Trzaskowski – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

66.          Marlena Młynarczyk – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

67.          Edward Dołmat – Zespół Szkół Ekonomicznych

68.          Marcin Sobolewski – Zespół Szkół Odzieżowych

69.          Anna Maciejewicz – Zespół Szkół Odzieżowych

70.          Tomasz Janiszewski - Centrum Kształcenia Zawodowego i Biznesu

71.          Piotr Kruk - Centrum Kształcenia Zawodowego i Biznesu

72.          Tadeusz Najdora - Centrum Kształcenia Zawodowego i Biznesu

73.          Maria Szupiluk – Młodzieżowy Dom Kultury

74.          Paulina Przybysz – Młodzieżowy Dom Kultury

75.          Arleta Brzytwa – Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych

76.          Jarosław Szyjkowski - Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego.    

X

Napisz do nas!

wpisz kod z obrazka

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x