2020-10-18, Sport
Jak informuje AZS AJP Gorzów, w wyniku przeprowadzonych testów w naszym zespole potwierdziły się przypadki zarażenia koronawirusem.
Zespół pozostaje w samoizolacji, czekając na decyzję sanepidu o długości kwarantanny. Jednocześnie, wiadomo, że po meczu w Gdyni kontuzji złamania nosa uległa Megan Gustafson. Zawodniczka jest już po operacji i wraca do zdrowia w swoim mieszkaniu w Gorzowie.
Klub dodaje też, że informacje o stanie zdrowia drużyny będą podawane tylko w oficjalnych komunikatach, a wszystkich, w tym przedstawicieli mediów prosi się o nie kontaktowanie z zespołem. Priorytetem jest zdrowie zawodniczek i sztabu szkoleniowego, dlatego władze klubu liczą na zrozumienie i zapewnienie drużynie spokojnej rekonwalescencji.
Źródło: AZS AJP Gorzów
Weronika Steblecka pozostaje na swój dziewiąty sezon w gorzowskim AZS AJP!