Alfa, Leonii, Tytusa , 19 kwietnia 2024

Wartościowy, choć przegrany sprawdzian

2021-02-07, Sport

W kolejnym meczu sparingowym Warta Gorzów przegrała na własnym boisku ze Świtem Skolwin-Szczecin 1:2.

Nie jest to żadna niespodzianka, ponieważ szczecinianie świetnie radzą sobie w swojej grupie trzeciej ligi, plasując się na półmetku rozgrywek na trzeciej pozycji z niewielką stratą trzech punktów do lidera. Warciarze są natomiast na szesnastej pozycji w swojej grupie i wiosną czeka ich trudna walka o utrzymanie się w gronie trzecioligowców.

Goście zdobywali bramki w 16 minucie po strzale z linii pola karnego Patryka Bila i w 47 minucie przez jednego z testowanych zawodników, który popisał się ładnym uderzeniem piłki głową. Natomiast honorowe trafienie dla gorzowian uzyskał w 88 minucie Radosław Mikołajczak.