Jarosława, Marka, Wiki , 25 kwietnia 2024

Piłkarze ręczni Stali zagrają z Olimpem

2021-02-12, Sport

Po ponad dwóch i pół miesiącach szczypiorniści TL Ubezpieczenia Stali Gorzów powracają do własnej hali na mecz pierwszej ligi.

W sobotę (13 lutego) o godzinie 17.00 rozpoczną oni spotkanie z UKS Olimp Grodków. Nasz zespół jest faworytem tego meczu. Goście w dotychczasowych dziesięciu występach zdołali wygrać tylko trzy pojedynki, z czego dwa po rzutach karnych, co jest punktowe tylko dwoma oczkami, a nie trzema. Stąd ich bilans wynosi siedem punktów.

W pierwszym starciu obu drużyn w Grodkowie stalowcy zwyciężyli 33:28, choć nie było to wcale łatwe spotkanie. Nasi po trzech trafieniach Aleksandra Kryszenia prowadzili 3:0, ale gospodarze w pewnej chwili doprowadzili do remisu 6:6. Do przerwy Stal prowadziła czterema bramkami, lecz gospodarze szybko odrobili dwa gole i w 39 minucie było 21:19 dla Stali. Dopiero od tego momentu nasi szczypiorniści całkowicie przejęli kontrolę nad meczem i wygrali w pełni zasłużenie.

Sobotnie spotkanie w hali przy ul. Szarych Szeregów odbędzie się bez udziału publiczności, ale na fanpage’u Stali Gorzów będzie dostępna relacja, na którą zapraszamy.